P8 Full Color IP66 waterdicht vaste buiten LED-scherm met voor- en achterservice
IP66 Buitenscherm LED-scherm
,P8 LED-display voor buiten
,Waterdicht buitenplaat met vaste LED-scherm
P8 Full Color IP66 Waterdichte Vaste Buiten LED Display met Voor- en Achterservice
Productomschrijving:
Outdoor Fixed LED Display Screen is een zeer betrouwbaar en duurzaam product dat geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Het heeft een werkspanning van AC100-240V/50-60HZ, een moduleverbinding van harde verbinding, een opslagtemperatuur van -40℃~+60℃ en een levensduur van ≥100.000 uur. Het is een perfecte oplossing voor vaste buitenschermen, vaste LED-displays en buitentoepassingen met vaste LED-displays. Met zijn hoogwaardige componenten en geavanceerde technologie kan het zijn gebruikers een verbluffende visuele ervaring bieden. Het is ook bestand tegen extreme omgevingsomstandigheden, waardoor het een ideale keuze is voor buiten- en commerciële toepassingen.
Kenmerken:
- Dubbele poortmodule:Modules hebben 2 poorten voor aansluiting en beide kunnen worden gebruikt, dus er is geen linker- en rechterkant om te kiezen bij installatie of reparatie.
- Voor- en achterservice:Module en stroomkast zijn bereikbaar vanaf de voor- of achterkant, handig in gebruik en voldoen aan verschillende projectomstandigheden.
- Waterdicht:Tot IP66 beschermingsniveau voor gebruik buitenshuis. Duurzaam en stabiel.
- Snelle warmteafvoer:Het hele frame is gemaakt van aluminium profiel en er is geen gesloten structuur voor de modules. Laat de warmte door het frame en de module zelf gaan, verleng de levensduur van het LED-display.
- Harde verbinding:Modules verbinden rechtstreeks met de hub-kaart om te communiceren zonder kabels. Handig en snel, nauwkeurige positionering, geen kabels nodig om te organiseren.
Technische parameters:
| Productnaam | Outdoor Fixed LED Display Screen |
| Pixelafstand: | 8 mm |
| LED-type: | SMD2727 |
| Afmetingen kast: | 960x960 mm |
| Resolutie kast: | 120*120 pixels |
| Modulegrootte: | 480x320 mm |
| Module resolutie: | 60*40 pixels |
| Aantal modules/kast: | 2x3=6 stuks |
| Pixeldichtheid: | 15625 dots/m² |
| Gewicht kast: | 22 kg |
| Materiaal kast: | Aluminium profiel |
| Kleur kast: | Zwart / Wit |
| Aandrijvingstype: | 1/4 |
| Helderheid: | 6000/9000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 580/165 W/m2 |
| Onderhoud: | Voor- en achterservice |
| Gebruiksomstandigheid: | Buitengebruik |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/Stapelen |
| Grijswaarden: | 14 bits |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Kijkafstand: | ≥10m |
| Operationele vochtigheid: | 10%~90% RV |
Toepassingen:
Snelwegbillboard
Paal LED-wand
buitenreclame
Reclamebord langs de weg
Sportstadion


Installatie:
Installatie van Outdoor led display

FAQ:
V1: Ik heb nog geen zaken gedaan met USER SDT, hoe kan ik uw organisatie vertrouwen?
A1: Ons bedrijf bestaat al 13 jaar, wat langer is dan de meeste andere leveranciers van digitale reclame. We zijn al jaren een gouden leverancier. Onze gecertificeerde producten laten ook zien hoe serieus we zijn over onze export, bijvoorbeeld CE, RoHS, FCC, ISO9001. Onze Trade Assurance Limit is meer dan $323.000 USD en groeit, dit laat zien hoeveel onze partners ons vertrouwen!
V2: Geeft u kortingen?
A2: Prijzen worden direct beïnvloed door de hoeveelheid. Eenvoudige verhoudingen, het kost meer om kleine hoeveelheden en monsterbestellingen te produceren dan grotere. We hebben veel manieren om onze partners te helpen bij het starten van de voorbeeldprocessen. Zorg ervoor dat u uw Key Account MGR vraagt hoe we u wat kosten kunnen besparen.
V3:Ik wil graag mijn bedrijfslogo op uw producten plaatsen, is dit mogelijk?
A3: Visual World is een OEM / ODM-fabriek om te beginnen, we passen regelmatig producten aan voor veel grote retailers en merken.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!