P3.91 Dışarıda Kiralık LED Ekranı 5000nits Yüksek Parlaklık
P3.91 Dış Mekan Kiralık Led Ekran
,Alüminyum Dolap Dışarıda Kiralık LED Ekranı
,5000Nits Dışarıda Kiralık LED Ekranı
Dış Mekan P3.91 5000nits Yüksek Parlaklık ve Döküm Alüminyum Kabin
Ürün Açıklaması:
P3.91 Kiralık LED Ekran, sahne kiralama uygulamalarında profesyonel kullanım için tasarlanmış yüksek kaliteli ve çok yönlü bir üründür. Bu son teknoloji ekran, konserler, fuarlar, konferanslar ve canlı ve dinamik bir görsel deneyimin gerekli olduğu diğer etkinlikler için mükemmeldir.
Bu ürün, en son LED ekran teknolojisini kullanır ve onu her türlü sahne kiralama ihtiyacı için güçlü ve güvenilir bir araç haline getirir. Üstün performansı ve etkileyici özellikleriyle hem sanatçıları hem de izleyicileri etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.
Özellikler:
- Düzenleme yapmadan takılabilir fiş, kararlılığı artırır ve LED ekran duvar modüler tasarımı kurulumu, sökme ve bakımı kolaylaştırır;
- Ünite yapısı, hafif, yüksek hassasiyetli, hızlı ısı dağılımına sahip yeni bir dökme alüminyum kabuk kullanır. Çeşitli boyutlardaki döküm Alüminyum kabin, ünite yapısını koruyabilir;
- Modül tasarımı için noktadan noktaya modül tasarımı ön ve arka bakım;
- HD LED video duvar modüler tasarımı, kurulum ve saha bakımı için kolaydır;
- Kesintisiz bağlantı ve hassas modüller, sorunsuz bir deneyim sağlar.
Teknik Parametreler:
| Ürün Modeli: | P3.9 |
| Piksel Aralığı: | 3,9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'ü 1 arada |
| Kabin Boyutu: | 500x500/1000 mm |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8/13 kg |
| Kabin Malzemesi: | Döküm alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 5000 nits |
| Maks/Ort Güç: | 662/221 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP65/IP54 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: |
%10~%90 RH |
Uygulamalar:


Neden Bizi Seçmelisiniz?
- ODM ve OEM'i Destekleyin
- En iyi kalitede uygun fiyat
- Zamanınızdan ve paranızdan tasarruf etmek için başlangıçta net maliyet.
- Süper ürün kalitesi, hızlı ve profesyonel hizmetler
- LED projeniz için en uygun çözümü önerin.
SSS:
S1: Bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz bir fabrikayız.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Orayı nasıl ziyaret edebilirim?
A2: Şirketimiz 2. Kat, A Binası, Tianyou Chuangke Hi-tech Sanayi Parkı, No.2 Lixin Yolu, Bao'an Bölgesi, Shenzhen 518103 Çin'de bulunmaktadır, bizi ziyaret etmeniz için sıcak bir karşılama.
S3: P3.9 CE/ROHS sertifikasına sahip mi?
A3: Evet, gereksinimlerinize göre sizin için CE/ROHS sertifikasını sunabiliriz.
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!