Π3.91 Εξωτερική ενοικίαση LED οθόνης 5000nits υψηλή φωτεινότητα με θραύση χύτευσης αλουμινίου ντουλάπι
P3.91 υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη
,Εξωτερική οθόνη LED ενοικίασης από αλουμίνιο
,5000nits επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου
Εξωτερική οθόνη P3.91 5000nits Υψηλής φωτεινότητας με ντουλάπι από χυτό αλουμίνιο
Περιγραφή προϊόντος:
Η οθόνη LED P3.91 Rental είναι ένα υψηλής ποιότητας και ευέλικτο προϊόν σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση σε εφαρμογές ενοικίασης σκηνής. Αυτή η υπερσύγχρονη οθόνη είναι ιδανική για συναυλίες, εμπορικές εκθέσεις, συνέδρια και άλλες εκδηλώσεις όπου απαιτείται μια ζωντανή και δυναμική οπτική εμπειρία.
Αυτό το προϊόν χρησιμοποιεί την τελευταία λέξη της τεχνολογίας οθονών LED, καθιστώντας το ένα ισχυρό και αξιόπιστο εργαλείο για κάθε ανάγκη ενοικίασης σκηνής. Με την ανώτερη απόδοσή του και τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά του, είναι βέβαιο ότι θα εντυπωσιάσει τόσο τους ερμηνευτές όσο και το κοινό.
Χαρακτηριστικά:
- Η σύνδεση plug-in χωρίς ρύθμιση βελτιώνει τη σταθερότητα και ο αρθρωτός σχεδιασμός της οθόνης LED διευκολύνει την εγκατάσταση, την αποσυναρμολόγηση και τη συντήρηση.
- Η δομή της μονάδας υιοθετεί ένα νέο κέλυφος από χυτό αλουμίνιο με ελαφρύ βάρος, υψηλή ακρίβεια, γρήγορη απαγωγή θερμότητας. Η ποικιλία μεγεθών ντουλαπιών από χυτό αλουμίνιο μπορεί να προστατεύσει τη δομή της μονάδας.
- Σχεδιασμός μονάδας σημείο προς σημείο για μπροστινή και πίσω συντήρηση σχεδιασμού μονάδας.
- Ο αρθρωτός σχεδιασμός της οθόνης βίντεο HD LED είναι εύκολος για εγκατάσταση και συντήρηση στο πεδίο.
- Η απρόσκοπτη σύνδεση και οι ακριβείς μονάδες προσφέρουν μια ομαλή εμπειρία.
Τεχνικές παράμετροι:
| Μοντέλο προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921, 3 σε 1 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 500x500/1000 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 8/13 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Χυτό αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 5000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 662/221 W/m2 |
| Συντήρηση: | Πίσω σέρβις |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | IP65/IP54 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: |
10%~90% RH |
Εφαρμογές:


Γιατί να μας επιλέξετε;
- Υποστήριξη ODM& OEM
- Λογική τιμή με την καλύτερη ποιότητα
- Σαφές κόστος αρχικά για να εξοικονομήσετε χρόνο και χρήματα.
- Εξαιρετική ποιότητα προϊόντος, γρήγορες και επαγγελματικές υπηρεσίες
- Συνιστούμε την καλύτερη κατάλληλη λύση για το έργο LED σας.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε εργοστάσιο.
Ε2: Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφτώ;
Α2: Η εταιρεία μας βρίσκεται στο 2ος όροφος, Κτίριο Α, Βιομηχανικό Πάρκο Hi-tech Tianyou Chuangke, No.2 Lixin Road, Bao'an District, Shenzhen 518103 China, σας καλωσορίζουμε θερμά να μας επισκεφτείτε.
Ε3: Έχει το P3.9 πιστοποιητικό CE/ROHS;
Α3: Ναι, μπορούμε να προσφέρουμε το πιστοποιητικό CE/ROHS για εσάς σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!