P3.91 Sahne Kiralama LED Ekran Dış Suya Karşı Dökme Alüminyum Kabinesi
Ölçme dökümlü alüminyum kabin LED ekranı
,Dış Su geçirmez Sahne Kiralama LED Ekranı
,Dış Su geçirmez LED Ekranı
P3.91 Sahne Kiralama LED Ekran Dış Su geçirmez Dökme Alüminyum Kabinesi ile
Ürün Tanımı:
Dış Su geçirmez P3.91 Kiralık LED Ekranı- Evet.Bu, uzun süreli kullanım için mükemmel ısı dağılımını sağlayarak taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır.
Özellikleri:
- Ayarlama olmadan takma bağlantısı istikrarı arttırır ve LED ekran duvar modüler tasarımı kurulumu, sökümü ve bakımını kolaylaştırır.
- Birim yapısı hafif, yüksek hassasiyetli, hızlı ısı dağılımı ile yeni bir dökme alüminyum kablosu benimser. Çeşitli boyutlar döşeme dökme Alüminyum dolabı birim yapısını koruyabilir;
- Modül tasarımının ön ve arka bakımı için noktadan noktaya modül tasarımı;
- HD LED video duvarı modüler tasarımı kurulum ve saha bakımı için kolaydır;
- Kesintisiz bağlantı ve percise modülleri pürüzsüz bir deneyim elde eder.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500/1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8/13 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 662/221 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65/IP54 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: |
% 10 ~ % 90 RH |
Kurulum yöntemi:
Uygulamalar:
Ambalaj ve Nakliye:
Paket:
Her bir LED ekranı, güvenli taşımacılığı sağlamak için sağlam ve şok geçirmez bir karton kutusuna paketlenir.
Karton kutu, nakliye sırasında herhangi bir hasarı önlemek için köpük yastığı ve köşe koruyucuları ile güçlendirilecektir.
Daha büyük ekranlar için, ahşap kasalar veya uçuş kafesleri ek koruma için kullanılabilir.
Nakliye:
Özel ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılamak için çeşitli nakliye seçenekleri sunuyoruz.
Zamanında ve güvenli teslimat sağlamak için güvenilir nakliye şirketleri ile çalışıyoruz.
Tüm nakliye maliyetleri hesaplanacak ve LED ekranının nihai fiyatına dahil edilecek.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici misiniz?
A1: VISUAL WORLD, profesyonel bir LED ekran üreticisidir.
10 yıldır araştırma ve geliştirme ekibi ve yetenekli QC ekibi.
S2: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz.
APP/Phone/WIFI Ipad/Laptop/PC/Cloud kontrolünü destekleyin.
S3: En iyi hizmetiniz nedir?
A3: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi.
1) Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin.
2) Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
3) Ekranın nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
4) Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!