Kapalı P3.9 Karbon Fiber Kabine 14kg/m2 Tüy gibi ağırlık Sahne Kiralama LED Ekranı
P3.9 Sahne Kiralama LED Ekranı
,14kg/m2 Sahne Kiralama LED Ekranı
,3Sahne kiralama için.9mm LED ekran
Kapalı P3.9 Karbon Fiber Kabine 14kg/m2 Tüy gibi ağırlık Sahne Kiralama LED Ekranı
Ürün Tanımı:
Visual World CF seri dış mekan karbon fiber LED ekran ürünü 500x500mm, IP65 dolap koruması, manyetik ve vidalı modül ön servisi, sert bağlantı, güç kutusu ön ve arka servisi,Yeni akıllı kilit modeli donanımıKurulum için tek kişilik bir iş.
Özellikleri:
- Karbon malzemesi:Led panel çerçevesi karbon malzemeden yapılmıştır.
- Tüy gibi ağırlık:Her dolapta 7 kg (15.5 lbs) ve kare metre başına 15 kg (33 lbs) ile kolay taşıma ağırlığı.
Alışkanlıklı mattan dökme led dolabından çok daha az ağırlıkta.
- Tek kişilik kurulum:Manyetik LED modülleri ve akıllı kilit sistemi ile donatılmış bir teknisyen, ekranı kolayca kurup çıkarabilir.
- Koruyucu tasarım:Panelin kenarları ve köşelerindeki LED'yi korumak için geri çekilebilir koruyucu kapaklar.
- Ön ve arka servis:LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kiralık LED Sahne Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.91 mm |
| LED Tipi: | SMD 2020 |
| Kabin boyutu: | 500×1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 7.5kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 800-1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 400/140 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP43 (Nano kaplama) |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Başvurular ve dava:
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam


Karşılaştır:



Ambalaj ve Nakliye:
Ürünleriniz iyi korunacak ve paketlenmiş olacak, daha sonra ihtiyacınıza göre gemi, hava veya ekspres yoluyla size en kısa sürede gönderilecektir.

Piyasadaki en hafif ürün, 15 kg/m2'den daha az ve hem ön hem de arka servis yapabilir.
CF serisi karbon fiber led ürünlerimiz, ağırlık için özel gereksinimleri olan yüksek kaliteli led kiralık projeleriniz için bir numaralı seçimdir.Piyasa eğilimini ve müşteri ihtiyaçlarını takip ederek yeni ürün ve tasarım yapmak.
Daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize mesaj atın!
Sıkça sorulan sorular:
Uçuş kazası var mı?
Evet, öyle. Uçuş davası 1 uçuş davasında 8 dolap olarak sağlanacaktır. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
S2: Sahne dışı kurulum yapabilir mi?
Evet, IP65 koruma seviyesine sahip bu ürün sahne ve etkinlikler için dışarıda kullanılabilir.
S3: Sertifikası var mı?
CF serisi LED panellerimizin CE, RoHS sertifikaları var.
S4. Bu karbon panelin kontrol sistemi nedir?
NovaStar ve ColorLight bizim standart LED kontrol sistemimiz.
S5: Yangın önleyici mi?
Bu ürün için alev gerileyici testi yaptık ve ilgili test raporunu aldık.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!