Ενδοσωματικό P3.9 14kg/m2 Καρβονιδιοϊνικό ντουλάπι Φτερό σαν βάρος Σκηνή ενοικίαση LED οθόνη
P3.9 Οθόνη LED ενοικίασης σκηνής
,Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής 14 kg/m2
,3.9mm LED οθόνη για ενοικίαση σκηνής
Ενδοσωματικό P3.9 14kg/m2 Καρβονιδιοϊνικό ντουλάπι Φτερό σαν βάρος Σκηνή ενοικίαση LED οθόνη
Περιγραφή του προϊόντος:
Εξωτερικό προϊόν οθόνης με LED από ανθρακονήματα της σειράς Visual World CF 500x500mm, προστασία ντουλάπις IP65, υπηρεσία εμπρός του μοντέλου με μαγνητικά και βίδες, σκληρή σύνδεση, υπηρεσία εμπρός και πίσω του κουτιού ρεύματος,εξοπλισμός νέου μοντέλου έξυπνων κλειδαριών, μια δουλειά για έναν άνθρωπο για την εγκατάσταση.
Χαρακτηριστικά:
- Υλικό άνθρακα: Το πλαίσιο της οθόνης LED είναι κατασκευασμένο από υλικό άνθρακα.
- Φτερό σαν βάρος:Εύκολο να μεταφέρετε βάρος με 7kg (15.5lbs) ανά ντουλάπι, 15kg (33lbs) ανά τετραγωνικό μέτρο.
Πολύ λιγότερο βάρος από το συνηθισμένο ντουλάπι με καθοδήγηση.
- Εγκατάσταση από ένα άτομο: Εξοπλισμένη με μαγνητικές μονάδες LED και σύστημα έξυπνης κλειδαριάς, ένας τεχνικός μπορεί να εγκαταστήσει ή να αφαιρέσει την οθόνη χωρίς προσπάθεια.
- Προστατευτική σχεδίαση:Ανασυγκεντρώσιμα προστατευτικά κάλυμμα για την προστασία του LED στις άκρες και στις γωνίες του πάνελ.
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω: Οι μονάδες LED και τα κουτιά ισχύος μπορούν να αφαιρεθούν από την εμπρός ή την πίσω πλευρά.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης σκηνής LED ενοικίασης |
| Πίτσα των Pixel: | 30,91 mm |
| Τύπος LED: | Επενδύσεις |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 7.5 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Φύλλα άνθρακα |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 400/140 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | IP43 (Παλύψη με νανοστρώματα) |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα/Εντάλλαγμα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Αιτήσεις και περίπτωση:
Επισκεπτικές παραγωγές
Φεστιβάλ
Εκδηλώσεις εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Αθλητικά γεγονότα
Διαφήμιση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων


Συγκρίνετε:



Συσκευή και αποστολή:
Τα προϊόντα σας θα είναι καλά προστατευμένα και συσκευασμένα, στη συνέχεια θα αποσταλούν σε σας το συντομότερο δυνατό με πλοίο, αεροπορικό ή ταχεία σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Το ελαφρύτερο προϊόν στην αγορά, που είναι λιγότερο από 15 κιλά/τ.μ., και μπορεί επίσης να κάνει και την πρώτη και την δεύτερη υπηρεσία.
Η σειρά CF μας φως από ανθρακονήματα είναι η πρώτη επιλογή για τα υψηλού επιπέδου έργα ενοικίασης που έχουν ειδικές απαιτήσεις για βάρος.Δημιουργία νέου προϊόντος και σχεδιασμού ακολουθώντας την τάση της αγοράς και τις ανάγκες των πελατών.
Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες, μην διστάσετε να μας στείλετε μήνυμα!
Γενικά ερωτήματα:
Έχει κιβώτιο πτήσης;
Ναι, το κάνει. περίπτωση πτήσης θα παρέχεται ως 8 ντουλάπια σε 1 περίπτωση πτήσης. Αν θέλετε να ξέρετε περισσότερες πληροφορίες, pls αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Μπορεί να τοποθετηθεί έξω από την σκηνή;
Με το επίπεδο προστασίας IP65, αυτό το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί έξω για σκηνές και εκδηλώσεις.
Ε3. Έχει πιστοποίηση;
Η σειρά CF LED έχει πιστοποιητικά CE και RoHS.
Ε4 Τι σύστημα ελέγχου είναι αυτό για το πάνελ άνθρακα;
Το NovaStar και το ColorLight είναι τα τυποποιημένα συστήματα ελέγχου LED.
Ε5: Είναι επιβραδυντικό φλόγας;
Έχουμε δοκιμαστικό επιβράδυνσης φλόγας και έχουμε την σχετική έκθεση δοκιμών για αυτό το προϊόν.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!