P2.6 Kapalı açık hava Interaktif HD Video Dans Yeri Plakası Ekranı 3000cd/sqm Parlaklık
P2.6 dans alanı LED ekranı
,3000 cd/sqm dans alanı LED ekranı
,İçeride
P2.6 Kapalı açık hava Interaktif HD Video Dans Yeri Plaka Ekranı 3000cd/sqm Parlaklık
Açıklama:
F-DANCER serisi LED zemin ekranı, yüksek yük taşıma ve dayanıklılık ile alışveriş merkezlerinde, ilgi alanlarında ve tema parklarında zemin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.Interaktif oyunlar veya efektler gerçek uygulamalara göre özelleştirilebilir.
ÜRÜNÜN Hızlı Ayrıntıları:
- Etkileşimli LED paneli
- Hafif ağırlık 12kg/panel
- Yüksek yük taşıma gücü, 1.5T/sqm
- Demiryolu çubuğu ile hızlı ve kolay monte
Özellikleri:
Visual World F-DANCER serisinin dans pistinde etkileşimli efekt yaratmak için akıllı sensörler var.Kendi tasarlanan ölçekli dökme AL kabin ve su geçirmez LED modülleri bu ürünün iç veya dış mekan koşullarında kullanılmasını sağlar. Yüksek yük taşıması, insanların veya arabanın ayakta durmasını destekler. 12kg / panel hafif ağırlığı, fiş ve oyun bağlantıları, ray çubukları ve arka servis tasarımı ile montaj ve montaj çok kolaydır.Şehrin modernleşme ve teknoloji anlayışını artırabilir..
1. INTERAKTİF DÖŞEM
Modül üzerindeki akıllı etkileşimli sensör tasarımı, LED video katını artık basit bir LED ekran değil, insanlarla etkileşime girebilen yüksek teknoloji bir ürün haline getirebilir.
2. Güçlü dayanıklılık
LED modülü IP65 su geçirmez ve kayma geçirmez koruma seviyesidir, her ikisi de iç / dış uygulama sahnesinde çalışır.
3. Yüksek Yük Taşıma
Kabinede çoklu sertleştiriciler ve 2.5T / m2'ye kadar yük taşıma gücü, insanların bu led panelin üzerinde durmasını ve arabanın sürmesini sağlar.
4. İyi ısı dağılımı
Isı alıcı ve alüminyum dolap tasarımı ısı iletkenliğini artırır, böylece LED panelin çalışma sırasında işlevini daha iyi sürdürmesini sağlar.
5.İki kurulum tipi
Hızlı montaj yapmak için yeni bir yol olan ray çubuklarına sabitlenebilir veya normal yol gibi ayarlanabilir ayaklar kullanabilir.
Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | P2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 10 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 2000 - 4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | İç / Dış Kullanım |
| IP derecesi: | Ön:IP65, arka:IP43 |
| Yenilenme Hızı: | 1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Yer düzeltme / kiralama |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:120°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

DENEYİN:

F-DANCER serisi LED zemin panellerimiz bu interaktif LED zemin projelerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir.Paneller kolay montaj için yapılan ray çubuklarına sabitlenmiştirBu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Neden LED Ekranı Seçmek:
- Uzun ömür: 100.000 saate kadar (on yıl) veya daha fazla;
- Büyük görüntüleme açısı: 160 dereceden fazla;
- Modüler yapı: Ekran alanı belirli gereksinimlere göre ayarlanabilir.
- Bilgisayar arayüzü ile uyumlu olması kolay, zengin destek yazılımı, kolay ve esnekOperasyon, net ve istikrarlı görüntü sunumu.
- Ekran ağı: Bir bilgisayar aynı anda oynamak için birden fazla ekranı kontrol edebilirAyrıca ekran çevrimdışı olarak da çalışabilir.metin ve grafik görüntüler, yazı tipleri de çok çeşitli.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Teslimi ne zaman yapacaksınız?
A1: 2-15 gün, siparişin farklı modellerine ve miktarlarına göre.
S2: Bir numune istiyorum, sağlayabilir misiniz?
A2:Evet, size test için örnek sunabiliriz. Toplu sipariş verdikten sonra iade edilebilen örnek fiyatı.
S3: Bu LCD ekranını nasıl kullanacağım?
A3: Teknoloji mühendisimiz tarafından ustalaşana kadar profesyonel eğitim verilecektir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!