Dış Su geçirmez P3.91 Kiralık LED Ekran Video Kartı Mağaza Reklamı İçin
P3.91 Kiralık Led Ekran
,Su geçirmez LED ekran
Dış Su geçirmez P3.91 Kiralık Dükkan Reklamı için LED Ekran Video Kartı
Ürün Tanımı:
Dış Suya Karşı P3.91 Kiralık LED Ekranı, çeşitli etkinliklerde ve performanslarda profesyonel kullanım için tasarlanmış son teknoloji ürünüdür.Dinleyicileri büyütmek ve genel deneyimi artırmak için canlı görseller.
Bu sistemler, ekranın sorunsuz kontrolüne izin verir.Canlı etkinlikler ve performanslar için idealdir..
Özellikleri:
- Ürün Adı: Sahne Kiralama LED Ekranı
- Parlaklık: 1200-5000cd/m2
- Yaşam süresi: 100.000 saat
- Garanti: 2 yıl
- Kabine malzemesi: Ölçme Alüminyum
- : Sahne/Konser/Fuar
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500/1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8/13 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 662/221 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65/IP54 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: |
% 10 ~ % 90 RH |
Kurulum yöntemi:
Uygulamalar:
Visual World'ın Sahne Kiralama LED Ekranı, çok çeşitli uygulamalar için mükemmel olan yüksek kaliteli, dayanıklı ve çok yönlü bir üründür.Bu LED ekran sahne performansları için ideal bir seçimdir., konserler, sergiler ve daha fazlası.
Ambalaj ve Nakliye:
- Her bir LED ekran paneli, nakliye sırasında herhangi bir hasarı önlemek için sağlam bir ahşap kavanozda paketlenir.
- Güç kabloları ve kontrol kartları gibi tüm gerekli aksesuarlar ayrı paketlenecek.
- Ahşap kasalar sağlam bir şekilde bağlanacak ve ürün bilgileri ve kullanım talimatları ile etiketlenmiş olacak.
- Paketlenmiş LED ekran panelleri kolay nakliye için bir palet üzerine yüklenecek.
- Palet güvenli teslimatı sağlamak için koruyucu malzemelerle sarılacak.
- Uluslararası sevkiyatlar için, paketlenmiş LED ekran panelleri bir konteynere yüklenecek ve deniz veya hava taşımacılığı için güvenli hale getirilecek.
- Gümrük işlemleri amacıyla gönderime bir paket listesi ve ticari fatura eklenecektir.
Bizim özel nakliye ekibimiz, Stage Rental LED Display'in istediğiniz yere güvenli bir şekilde teslim edilmesi için dikkatlice ve güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlayacaktır.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici misiniz?
A1: VISUAL WORLD, profesyonel bir LED ekran üreticisidir.
10 yıldır araştırma ve geliştirme ekibi ve yetenekli QC ekibi.
S2: Kontrol sistemi nedir? Nasıl?
Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz.
APP/Phone/WIFI Ipad/Laptop/PC/Cloud kontrolünü destekleyin.
S3: En iyi hizmetiniz nedir?
A3: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi.
1) Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin.
2) Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
3) Ekranın nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
4) Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!