Εξωτερική Αδιάβροχη P3.91 ενοικίαση LED οθόνη βίντεο πλακέτα για διαφήμιση καταστήματος
P3.91 οδηγημένη ενοίκιο οθόνη
,Οθόνη των αδιάβροχων οδηγήσεων ενοικίου
Εξωτερική Πυρόστερη P3.91 ενοικίαση LED οθόνης βίντεο πλακέτα για διαφήμιση καταστημάτων
Περιγραφή του προϊόντος:
Η εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη LED ενοικίασης P3.91 είναι ένα πρωτοποριακό προϊόν που έχει σχεδιαστεί για επαγγελματική χρήση σε διάφορες εκδηλώσεις και παραστάσεις.ζωντανές εικόνες για να γοητεύσει το κοινό και να ενισχύσει τη συνολική εμπειρία.
Είναι εξοπλισμένο με προηγμένα συστήματα ελέγχου, όπως το Novastar και το Colorlight, που εξασφαλίζουν ομαλή και αποτελεσματική λειτουργία.το οποίο το καθιστά ιδανικό για ζωντανές εκδηλώσεις και παραστάσεις.
Χαρακτηριστικά:
- Ονομασία προϊόντος: οθόνη LED ενοικίασης σκηνής
- Φωτεινότητα: 1200-5000cd/m2
- Διαρκεια ζωής: 100.000 ώρες
- Εγγύηση: 2 έτη
- Υλικό ντουλαπιού: Αλουμίνιο χύτευσης
- : Σκηνή/Κονσέρτο/Έκθεση
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921, 3 σε 1 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500x500/1000 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8/13 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 662/221 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | IP65/IP54 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: |
10% ~ 90% RH |
Μέθοδος εγκατάστασης:
Εφαρμογές:
Η οθόνη LED ενοικίασης σκηνής από το Visual World είναι ένα υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό και ευέλικτο προϊόν που είναι τέλειο για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.Αυτή η οθόνη LED είναι η ιδανική επιλογή για σκηνικές παραστάσειςΕίναι σχεδιασμένο για να προσφέρει μια εκπληκτική οπτική εμπειρία, καθιστώντας το απαραίτητο για κάθε εκδήλωση.
Συσκευή και αποστολή:
- Κάθε πίνακα οθόνης LED θα συσκευάζεται σε ισχυρή ξύλινη θήκη για να αποφεύγεται οποιαδήποτε ζημιά κατά τη μεταφορά.
- Όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ, όπως καλώδια ρεύματος και κάρτες ελέγχου, θα συσκευάζονται ξεχωριστά.
- Οι ξύλινες θήκες θα είναι στερεά δεμένες και θα φέρουν ετικέτες με πληροφορίες για το προϊόν και οδηγίες χειρισμού.
- Οι συσκευασμένες οθόνες LED θα φορτωθούν σε παλέτα για εύκολη μεταφορά.
- Η παλέτα θα τυλιχθεί με προστατευτικά υλικά για να εξασφαλιστεί η ασφαλή παράδοση.
- Για τις διεθνείς αποστολές, οι συσκευασμένες οθόνες LED θα φορτώνονται σε εμπορευματοκιβώτιο και θα εξασφαλίζονται για θαλάσσια ή αεροπορική μεταφορά.
- Ο κατάλογος συσκευασίας και το εμπορικό τιμολόγιο περιλαμβάνονται στην αποστολή για σκοπούς τελωνειακής εκκαθάρισης.
Η αφοσιωμένη ομάδα αποστολής μας θα διασφαλίσει ότι η οθόνη LED ενοικίασης σκηνής είναι προσεκτικά και ασφαλώς συσκευασμένη για ασφαλή παράδοση στην επιθυμητή σας τοποθεσία.
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α1: Η VISUAL WORLD είναι επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED, έχοντας εγγραφεί στη βιομηχανία οθονών LED με επαγγελματική συνεργασία
Ερευνητική ομάδα και εξειδικευμένη ομάδα QC για 10 χρόνια.
Ε2: Ποιο είναι το σύστημα ελέγχου; Πώς λειτουργεί;
Απάντηση 2: Χρησιμοποιούμε το άσύγχρονο σύστημα ελέγχου της σειράς Nova Taurus.
Υποστηρίζουν APP / Phone / WIFI Ipad / Laptop / PC / Cloud έλεγχο. Είναι πολύ εύκολο και βολικό για τον έλεγχο.
Ε3: Ποια είναι η καλύτερη υπηρεσία σας;
Α3: Ένα προς ένα μηχανικός πωλήσεων για το σύστημα ευθύνης πελατών.
1) Γνωρίστε το έργο σας και προσφέρετε την καλύτερη λύση για αυτό.
2) Παρακολουθήστε την παραγγελία σας και ενημερώστε για κάθε βήμα και λεπτομέρεια.
3) Να σας διδάξω πώς να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήσετε την οθόνη.
4) Να φροντίζετε για την επακόλουθη χρήση της οθόνης σας και να διασφαλίζετε ότι η υπηρεσία σας μετά την πώληση είναι καλή.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!