P6.94 Yol kenarında kalıcı LED ekranı yüksek parlaklık
Yol kenarında kalıcı LED ekranı
,P6.94 Dışarıda sabit LED ekranı
Dış Mekan P6.94 LED Ekran Yüksek Parlaklıkta Yol Kenarı LED Tabela 1000x1000mm
En güvenilir ve dayanıklı dış mekan sabit kurulum LED ekranları Visual World'den temin edilebilir. Hafiflik, toz direnci, su geçirmezlik, yüksek sıcaklık direnci, alev geciktiricilik, otomatik açma/kapama ve otomatik parlaklık ayarı gibi güçlü özelliklere sahiptir.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
1. Su geçirmez kabin
2. Tam ön servis
3. Yüksek parlaklık
4. Geniş görüş açıları
5. İyi ısı dağılımı
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | FS-Dış Mekan |
| Piksel Aralığı: | 6.94 mm |
| LED Tipi: | SMD3535 |
| Kabin Boyutu: | 1000x1000 mm |
| Kabin Çözünürlüğü: | 144*144 piksel |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 36*36 piksel |
| Modül Adedi/kabin: | 4x4=16 adet |
| Piksel Yoğunluğu: | 20736 nokta/m² |
| Kabin Ağırlığı: | 30 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve Arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
ÖZELLİKLER
Kalite ve kurulum standartları, iç mekan LED ekranlarına göre dış mekan tüm hava koşullarına uygun kurulumlar için önemli ölçüde daha yüksektir. Visual World FS-dış mekan serisi LED ekranlar, farklı dış mekan gereksinimlerini karşılamak üzere üretilmiştir ve aynı zamanda en yaygın ve yaygın olarak kullanılan dış mekan ekranıdır.
1. SU GEÇİRMEZ
Dış mekan kullanımı için IP65 koruma seviyesine sahip, dayanıklı, su geçirmez, hızlı ısı dağılımlı alüminyum kabin.
2. ÖN SERVİS
Kabin ve modül, teknisyenlerin ön bakımı zahmetsizce yapmasını sağlayan uyumlu ön kilit tasarımına sahiptir.
3. YÜKSEK PARLAKLIK
Özelleştirilmiş modül PCB'si ve belirlenmiş güç kaynağı, 6000 nit'e kadar parlaklık sağlar.
4. GENİŞ GÖRÜŞ AÇILARI
Yatay 140°, dikey 140° geniş görüş açıları, izleyicilerin ekranı mesafelerden net bir şekilde izlemesini sağlar.
5. İYİ ISI DAĞILIMI
Dahili fanlar ve kavisli delikler, LED kabininin aynı anda su geçirmez ve hızlı ısı dağılımı yapmasını sağlar.
UYGULAMA ALANI
Rıhtım Alışveriş Merkezi
Tren istasyonu
Tema Parkı
Açık hava etkinlik alanı
Bina dış cephesi
yaratıcı modelleme
Park girişi
AKSESUARLAR
Novastar led kontrol cihazı
Yedek led modülü
Güç kaynağı
Alıcı kartı
Ana sinyal kablosu
Ana güç kablosu
Metal konnektör
Vidalar
Modül güç kablosu
Düz kablo
Modül maskesi
Modül kabuğu
Modül kilidi
Ön servis aracı
Su geçirmez lastik halka
Su geçirmez kablo konnektörü
Işık sensörü
Fiber optik alıcı-verici
Fiber optik kablo
KASA

BAKIM ARAÇLARI
Ön servis aracı
Isı tabancası
Lehimleme istasyonu
Lehim pastası
Kalay teli
Yapıştırıcı
Cımbız
Büyüteç
Multimetre
Parlaklık ölçer
Maske silindiri
SSS
S1. Visual World kimdir?
Visual World, yapay zekayı LED endüstrisine uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır. Ürün seçimi açısından, yapay zeka teknolojisine dayalı olarak geleneksel LED ekran endüstrisini analiz etmek için büyük verileri kullanıyor ve Ar-Ge ve tanıtım için piyasadaki en popüler LED ürünlerini seçiyoruz.
Visual World ekibi, yirmi yıldan fazla bir süredir LED ekran endüstrisinde derinlemesine yer almaktadır ve endüstri trendleri ve ürünleri hakkında derin bir anlayışa sahiptir, bu da müşterilerimize yüksek kaliteli ve daha iyi hizmetlerle özelleştirilmiş ürünler sunmamızı sağlar.
S2. Neden Visual World'ü seçmelisiniz?
-20.000 metrekareden fazla endüstriyel alan
-SMT makineleri, sıcaklık fırınları, LED ölü piksel dedektörleri, vida sabitleme makineleri, paketleme makineleri, yaşlandırma rafları, montaj hatları ve tuz püskürtme, sıcaklık darbesi, titreşim ve su geçirmezlik için test ekipmanı dahil olmak üzere çeşitli test ekipmanları dahil olmak üzere eksiksiz üretim ekipmanı.
-20 yılı aşkın endüstri deneyimine sahip kıdemli teknik ve satış ekipleri
-Dünya çapında binlerce örnekle zengin proje deneyimleri
-Ürün sertifikaları arasında CE, ROHS, EMC, LVD, ETL ve FCC bulunmaktadır. 7/24 çevrimiçi teknik yardım mevcuttur
S3. Bu model için hangi led markasını kullanıyorsunuz?
Bu led ekran için istikrarlı kalite ve daha uzun ömür sağlayan nationstar gibi yüksek kaliteli SMD LED kullanıyoruz.
S4. Yağmurlu havada çalışır mı?
Evet, kabin IP65'tir ve farklı hava koşullarında dışarıda çalışabilir.
S5. 200 metrekarelik teslim süresi nedir?
Teslim süresi, sipariş onayından sonra 20 gün olacaktır. Süre, sipariş durumuna göre değişebilir.