P8-8 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
,Cam yapıştırıcı şeffaf LED ekranı
,Pencere yapışkan LED ekranı
P8-8 Süpermarket Pencere Camı için Yapışkan LED Şeffaf Ekran
Bu yumuşak film ekranı alışveriş merkezi reklam veya pencere camı için uygundur.T-PAPER serisi LED yapışkan filmi reklam etkisini en üst düzeye çıkarır ve reklam için geleneksel tabelaları ve panoları değiştirir..
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1, cam üzerine yapışacak yapışkan film led ekran
23,5 kg/panel ile hafif ağırlık
3Kurulum kolay.
4Yüksek parlaklıkta 2000-4000nits yapabilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1010 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1000mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 400/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Özellikler
Yeni Çağ ürünleri, iç cam duvarlar, mağazalar, alışveriş merkezleri ve kavisli yüzeyler için özel tasarım.Yer tasarrufu yaparken reklam avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için..
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film led paneli, kavisli cam duvara sığabilir.
- Yüksek Şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı Işık
Film 1000x500mm, sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- KALKIRMA BÖLÜMÜ
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Uygulama Alanı
Bina cam cephesi
Alışveriş merkezinin cam duvarı
Pencere camını sakla
Marka amiral gemisi mağazası
Cam salon ve koridor
SAYISI

T-PAPER serisi yapışkan filmli LED ekranımız sizin için en iyi seçenektir.Esnek ve ince film paneli, teknisyenlerin kısa sürede kolayca montaj yapmalarını sağlarBu ürün için daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Satış öncesi hizmet
- Proje çözümü tasarımı
- Proje teklifleri ve önerileri
- Projenin ayrıntıları zenginleştirme
- Güç ve sinyal hesaplama ve şema
- Özel ürün, modül, PCB vb.
Sık Sorulan Sorular
LED film ekranını camda nasıl sabitlersiniz?
1) Öncelikle pozisyonu işaretlemek için lazer fenerini kullanın
2) Panel düzenleme sırasını planlayın.
3) Camı temiz ve kuru tutun.
4) Paneldeki koruyucu filmi çıkarın.
5) Panel yapıştırın ve içine kabarcıklar sıkmak için rulo ile birkaç kez kazı
S2: Dış mekan versiyonu var mı?
Ürün tasarımı sınırları nedeniyle, şimdilik sadece yüksek parlaklıklı kapalı versiyonumuz var.
Güç kutusuyla donatılmış mı?
Güç kutusu led panelden ayrılabilir ya da entegre edilebilir.
D4. Nasıl bakım yapılır?
Panelli camdan çıkarın, 3M filmini çıkarın ve LED'i onarın.
S5: LED'i kesmek için herhangi bir gereklilik var mı?
Hayır, yok, boyutu birer birer keserek kontrol edebilirsin.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!