P1.875 Şirket Kontrol Odası için Küçük Kapalı Güzel Piksel Pitch LED Ekranı
P1.875 Fine Pixel Pitch LED Ekranı
,Küçük ince piksel tonlama LED ekranı
,İçeride ince pikselli LED ekran
Şirket Kontrol Odası için Kapalı P1.875 Küçük Pitch LED Paneli 600x337.5mm
AV'nin ince tonlama video panelleri ile entegrasyonu, kurumsal kurul odaları, yayın süitleri veya kontrol odaları gibi zorlu uygulamalar için daha kolay hale geldi.Yüksek kaliteli LED video duvarları, olağanüstü görsellerin önemli olduğu alanlar için FP-Micro LED platformu aracılığıyla mevcuttur.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1HDR teknolojisi
2- İnce gövde kabin tasarımı
3- Ön bakım
4. 16:9 oranı panel tasarımında.
5Paneller 0 ile çalışır.9, 1.25, 1.56, 1.87
6Genişletilmiş LED yaşam döngüsü, enerji tasarrufu ve verimli ısı dağılımı
Özellikler
FP-Micro LED panelleri, sofistike ince tonluklu LED video duvarı oluşturur.kolay düşük anahtarlı ve düşük maliyetli bakım, üst düzey performans ve eşsiz görsel kalitelerle birlikte gider..
1. HDR TEKNOLOJİ
HDR teknolojisiyle daha fazla renk derinliği ile mükemmel resimler üretilir.
2. SİZİM ve SUPERB PANEL
Ev panelini, çerçevesini ve evini tasarlamak temiz, düzenli bir bitirme ve mükemmel bir tuval elde eder.
3. Kolay montaj
Ön bakım ön alet ile kolay parça değiştirme.
4Yedek güç sistemleri.
Tam yedek güç sistemleri iki seçmeli güç kaynağı ile.
5. 16:9 oranı
Panel çözünürlüğü 384x216, 16:9 oranını kullanarak herhangi bir boyutta görsel mesajlaşma oluşturulmasına izin verir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | FP-Mikro |
| Piksel Pitch: | 1.875 mm |
| LED Tipi: | SMD1515 |
| Piksel yoğunluğu: | 283024 nokta/metrekare |
| Panel boyutu: | 600x337,5 mm |
| Panel çözünürlüğü: | 320*180 |
| Modül boyutu: | 300x168.75 mm |
| Modül: çözünürlük: | 160*90 |
| Panel ağırlığı: | 5.5 kg |
| Panel malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/45 |
| Parlaklık: | 600 nit |
| Max/Avg Gücü: | 450/135 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | F: IP30, R: IP45 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Yayın
Sinema
Kurumsal
Kontrol odası.
Kurul salonu
SAYISI


Kalıcı kurulum için üst düzey LED ürünleri arıyorsanız? Yüksek kaliteli LED projeleriniz için, FP-Micro ince tonluklu led panelimiz, döllenmiş alüminyum dolapları ile en iyi seçenektir.Bu ürün, sanal stüdyo gibi çok sayıda yüksek talep uygulama senaryosuna nefes kesici görsel deneyimler sunacak., kurul odası, kurumsal konferans odası ve diğerleri HDR teknolojisi ve 16:9 oranı sayesinde.
Satış öncesi hizmet
- Proje çözümü tasarımı
- Projenin teklif ve önerisi
- Projenin ayrıntıları zenginleştirme
- Kabine ve ekran düzeni
- Güç ve sinyal hesaplama ve şema
- Özel ürün, modül, PCB vb.
Sık Sorulan Sorular
Neden Visual World'u seçtiniz?
- 20000 metrekarelik fabrika alanı
- Tam üretim ekipmanları: SMT makineleri, sıcaklık fırınları, LED ölü piksel dedektörleri, vida sabitleme makineleri, ambalaj makineleri, yaşlanma rafları, montaj hatları,sıcaklık etkisi gibi test makinesinin farklı türleri, titreşim, su geçirmez, tuz spreyi test makineleri.
-20 yıldan fazla endüstri deneyimi olan üst düzey satış ve teknik ekipler
- Zengin proje deneyimleri, dünyanın her yerindeki yüzlerce vaka
-Ürün sertifikasyonu: CE, ROHS, EMC, LVD, ETL, FCC
- Çevrimiçi 24/7 teknik destek
Q2. Novastar kontrolörü ile yapılandırmayı nasıl yapacağımı bilmiyorum, ne yapmalıyım?
Endişelenmeyin. Yaşlanma testini yaparken yapılandırmayı bitireceğiz. Sonra yapılandırma verileri bir u diske kaydedilecek ve sevkiyatla birlikte size gönderilecektir.Kargoyu aldığınızda, sadece kablolama yapmanız ve sizin için hazırladığımız yazılım kullanma kılavuzunu takip etmeniz gerekiyor.
S3: Dışarıda da çalışabilir mi?
FP-MICRO serisi ince tonluk LED ekranımız sadece iç mekanlarda çalışır.
Bu ürün için hangi kontrol sistemini kullanıyorsunuz?
Panelin kontrolü için NovaStar kontrolörünü kullanıyoruz.Kontrol sistemleri mükemmel ve profesyonel.Ayrıca düşünceli hizmetleriyle de çok güvenilirler.
S5: 50 metrekare için teslimat süresi nedir?
Teslimat süresi 10-15 gündür. Sipariş durumuna göre değişebilir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!