Π0.9 Διανοητική οθόνη αφίσων LED COB 600*337.5 Υπηρεσία προβολής αλουμινίου χύτευσης
P0.9 Εικονική οθόνη αφίσων LED
,Ηθική οθόνη αφίσων LED COB
,Ηλεκτρονική οθόνη αφίσας LED
Π0.9 Διανοητική οθόνη αφίσων LED COB 600*337.5 Υπηρεσία προβολής αλουμινίου χύτευσης
Περιγραφή του προϊόντος
Το P0.9 Smart LED Poster Display COB είναι μια state-of-the-art λύση οθόνης προσαρμοσμένη για ποικίλες εφαρμογές όπως συνέδρια, εκθέσεις και διαφήμιση.7mm pixel pitch και μια οθόνη 108 ιντσών, παρέχει εκπληκτικά λεπτομερή εικόνες και ζωντανά χρώματα, εξασφαλίζοντας ότι θα γοητεύσει την προσοχή σε οποιοδήποτε περιβάλλον.

Ειδικά χαρακτηριστικά
- Υπερτελής
Εύκολο + δεν χρειάζεται εγκατάσταση, απλά λειτουργεί σαν μια μεγάλη τηλεόραση.
- Ρυθμιστό ύψος
Κατάλληλο για περισσότερες σκηνές.
- Ασύρματη κοινή χρήση οθόνης
Υποστηρίζει την ασύρματη κοινή χρήση οθόνης σε συστήματα Windows, Mac OS, iOS και Android
-
Διαχείριση αρχείων
Υποστηρίζει τη διαχείριση αρχείων και την αναπαραγωγή, η διαγραφή αρχείων διαχείρισης μπορεί να επιλεγεί μεμονωμένα ή να επιλεγεί πλήρως και τα αρχεία μπορούν να ταξινομηθούν σε εικόνες, μουσική, βίντεο κλπ.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Σχήμα | ΚρίσταλΤV 108 |
| Πιξέλες | 0.9mm |
|
Διάσταση του ντουλαπιού (μμ) |
600*337.5 |
| Μέγεθος μονάδας ((mm) | 150*168.75 |
| Τύπος LED | COB |
| Μέγεθος οθόνης ((mm) | 2400*1350 |
| Ανάλυση οθόνης | 2560*1440 |
|
Αναλογία εμφάνισης |
16:9 |
| Βάρος του ντουλαπιού |
130 κιλά (στη θέση όρθιος) 100KG (Στοίχος-εγκατασκευή) |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/40 |
| συντήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 0-800 νιτ |
|
Μέγιστη ισχύς Μέση ισχύς |
280W/m2 95W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ |
Πίσω: IP65 Πίσω: IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης |
Στάση πάτωμα Εγκατάσταση τοίχου Κρεμάται |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°V:170° |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
| Διασυνδέσμος εισαγωγής | HDMI2.0 |
| Διασύνδεση εξόδου | HDMI2.0, AUDIO, SPDIF |
| Διαμόρφωση υλικού | CPU ((Cortex A76X4+A55X4) |
| RAM ((DDR4 4GB) | |
| Η GPU ((MailG610) | |
| ROM ((32G eMMC5.1) |
Εφαρμογή
- Αίθουσα συνεδριάσεων
- Θέατρο διαλέξεων
- Δωμάτιο πολυμέσων
- Εκπαιδευτικό ίδρυμα
- Τηλεϊατρική

Γενικές ερωτήσεις
Ε: Πώς λειτουργεί το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον έλεγχο ποιότητας;
Α1: Εστιάζουμε σε κάθε λεπτομέρεια, το εργοστάσιό μας έχει αποκτήσει την πιστοποίηση IS09001, IS014001, CE, RoHS, FCC, CCC.
Ε2: Είναι το προϊόν προσαρμόσιμο;
Α2: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, απλά πρέπει να παρέχετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεων.
Ε3: Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α3: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
Ε4: Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης σας;
Α4: Γενικά, θα χρειαστεί περίπου 10-15 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!