Π2.6 Μη διαδραστική οθόνη LED 500*500 mm για καμπίνα χορού με υψηλό ρυθμό ανανέωσης
Μη διαδραστική οθόνη LED στην πίστα χορού
,Δείκτης LED χώρου χορού 500*500mm
P2.6 Μη Διαδραστική Οθόνη LED Δαπέδου 500*500mm με Υψηλό Ρυθμό Ανανέωσης
Περιγραφή Προϊόντος:
Το P2.6 είναι μη διαδραστικές οθόνες LED δαπέδου. Χρησιμοποιείται κυρίως σε σκηνές εκδηλώσεων, νυχτερινά κέντρα, συναυλίες, παραστάσεις, κ.λπ. Η οθόνη LED δαπέδου P2.6 με εξαιρετικά υψηλή αντοχή είναι πολύ ισχυρή, ώστε να μπορεί να αντέξει 1,5-2 τόνους/m2. Οι άνθρωποι μπορούν να πηδήξουν ή να χορέψουν πάνω της, και ακόμη και το αυτοκίνητο μπορεί να περάσει. Τα προϊόντα έχουν καλό αδιάβροχο και ανθεκτικό στη σκόνη αποτέλεσμα.
Χαρακτηριστικά:
- Εξαιρετικά ισχυρή φέρουσα ικανότητα: Η οθόνη LED δαπέδου είναι κατασκευασμένη από εισαγόμενα υλικά PC. Έχει υψηλή αντοχή στην τριβή, ευελιξία και εξαιρετική αντοχή σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες.
- Εξαιρετική Απόδοση: Το P2.6 χρησιμοποιεί LED SMD1515 υψηλής ποιότητας με σταθερή ποιότητα, καλή χρωματική συνέπεια και μεγάλη διάρκεια ζωής. Η χρωματική γκάμα, η θερμοκρασία χρώματος και η φωτεινότητα εκπομπής είναι έξυπνα ρυθμιζόμενα, υψηλή αντίθεση, όμορφη και φυσική εικόνα.
- Εξαιρετική Κατασκευή: Η απόσταση σύνδεσης του επιπέδου του ντουλαπιού υψηλής ακρίβειας ελέγχεται εντός 0,1 mm, διασφαλίζοντας ότι το ντουλάπι έχει εξαιρετική επίπεδη επιφάνεια και ομοιομορφία. Μαγνητική συντήρηση υποστηρίζει απρόσκοπτη σύνδεση.
Τεχνικές Παράμετροι:
Τεχνικές Παράμετροι |
Οθόνη Φωτισμού Δαπέδου Χορού |
| Pixel Pitch: | 2.6 mm |
| Τύπος LED: | SMD1515 |
| Διάσταση Ντουλαπιού: | 500×500mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 250x250 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 12kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/13 |
| Φωτεινότητα: | >1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | F: IP65 / R: IP54 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Διαδραστικό: | Δ/Α |
| Φέρουσα Ικανότητα: | 1.5-2 T/τ.μ. |
| Γωνία Θέασης: | H:120°;V:120° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:


Η υπηρεσία μας:
Υπηρεσία προ-πώλησης:
1. Τα ερωτήματα θα απαντηθούν εντός 24 ωρών.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη.
4. Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη στο εργοστάσιο και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
1. Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα.
2. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
3. Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1. Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες. Οδηγίες συντήρησης και λύση προβλημάτων παρέχονται σε 48 ώρες.
2. Εγγύηση: 2 έτη
3. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
4. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε: Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
A: 1. Ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
2. Αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
3. Ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
4. Ο πελάτης πληρώνει το υπόλοιπο και στη συνέχεια κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε: Μπορεί να προσαρμοστεί;
A: Προσφέρουμε προσαρμοσμένες σφαιρικές οθόνες LED για να συμπληρώσετε τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Μπορούμε να τις προσαρμόσουμε στις επιθυμητές διαμέτρους σφαίρας, βήματα pixel, χαρακτηριστικά, σχήματα μονάδων κ.λπ. Επίσης, μπορούμε να προσαρμόσουμε το λογότυπό σας στις οθόνες LED.
Ε: Δοκιμάζετε όλα τα προϊόντα σας πριν από την παράδοση;
A: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή για 72 ώρες πριν από την παράδοση.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!