Indoor P4 Flexibel LED-scherm SMD2121 960×720 mm Kas met frontservice
SMD2121 Flexibel LED-scherm
,P4 Flexibel LED-scherm
,Flexibel LED-scherm voor de voorkant
Indoor P4 Flexibel LED-scherm SMD2121 960×720 mm Kas met frontservice
Productbeschrijving:
Flexibel LED-scherm voor binnenshuis P4Door de zachte eigenschappen van het PCB kan het beeldscherm het metalen frame op verschillende kamperoppervlakken passen, waardoor het LED-display-effect van gebogen oppervlakken wordt gerealiseerd.Verschillende foto's en video's kunnen worden afgespeeld, waardoor de zachte module zeer goed kan worden toegepast in creatief ontwerp en stadsverfraaiing.
- Goed flexibel, willekeurig buigbaar, voldoet aan het individuele ontwerp;
- Aanpassen aan complexere omgevingen, betere zichthoek helderheid;
- Speciale PCB-technologie, kan tot 120o worden gebogen;
- De zachte onderkant voorkomt statische elektriciteit.
- De magneet is volledig uitgehold en de magnetische kracht is groot;
- goede vlakheid;
Kenmerken:- Ik weet het niet.
1. BENDABLE MODULE
Flexible modules kunnen voor- en achteruit buigen om een binnen- en buiten gebogen toepassing te bereiken.
2Dun en licht.
Met de beschermende siliciumhuls is de module slechts 8,6 mm en weegt 0,17 kg.
3. Verschillende vorm
Kan worden gemaakt voor cirkel, kolom, golf...etc vormen
4. Frontdienst
Bevestigd door magneten, gemakkelijke en snelle installatie, toegang aan de voorzijde en onderhoud
5. naadloze installatie
De precieze grootte van de module en de gemakkelijke magnetische installatie maken het mogelijk om naadloze visuele inhoud te presenteren.
Technische parameters:
| Technische parameters | Flexibel LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Afmeting van de kast: | 960 × 720 mm |
| Grootte van de module: | 240x120 mm |
| Gewicht van de kast: | 19 kg |
| Materiaal van de kast: | Eenvoudig staal |
| Rijtype: | Geliefd zijn, 1/15 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 12 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
- Creatief ontwerp
- Wetenschapsmuseum
- Heteromorf gebouw
- Advertentieborden
- Interieurversiering



Vragen:
Q1: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A1: We zijn LED-fabrikant, OEM & ODM optionele, multi-oplossingen leverancier, meer dan 10 jaar ervaring in de LED-industrie!Visual World is een moderne fabriek gewijd aan het toepassen van kunstmatige intelligentie op de LED-industrie..
K2: Werkt het voor mobius ring?
A2: Ja, dat kunnen we. We hebben verschillende gevallen van mobius ring met verschillende pixel pitches gedaan.
Q3:Hoe verzenden?
A3: Het is optioneel en wij respecteren de keuze van de klant. U kunt ervoor kiezen om te verzenden door luchtvracht, door DHL ((Fedex, UPS etc.) internationale expressmaatschappij,of per zee volgens uw goederen gewicht en volume en de levertijd die u nodig heeft.
Q3:Hoe installeer ik het na ontvangst?
A3: We zullen u de tekening aanbieden om u te begeleiden bij de installatie, zelfs onze ingenieur naar u sturen voor hulp indien nodig.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!