Εσωτερική P4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED SMD2121 960×720mm
SMD2121 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
,Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED
Εσωτερική P4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED SMD2121 960×720mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Ελαστική οθόνη LED εσωτερικού χώρου P4Η οθόνη μπορεί να προσαρμόσει το μεταλλικό πλαίσιο με διαφορετικές επιφάνειες καμπής λόγω των μαλακών χαρακτηριστικών του PCB, συνειδητοποιώντας έτσι το φαινόμενο εμφάνισης LED καμπυλωμένων επιφανειών.Διαφορετικές εικόνες και περιεχόμενο βίντεο μπορούν να αναπαραχθούν, γεγονός που καθιστά το μαλακό μοντέλο πολύ καλά εφαρμοσμένο στον δημιουργικό σχεδιασμό και την αστική ομορφιά.
- Καλή ευελιξία, αυθαίρετη λυγιστικότητα, ανταποκρίνεται σε ατομικό σχεδιασμό.
- Προσαρμόζεται σε πιο περίπλοκα περιβάλλοντα, καλύτερη φωτεινότητα γωνίας θέασης.
- Ειδική τεχνολογία PCB, μπορεί να λυθεί έως 120o·
- Το μαλακό κατώτατο κέλυφος αποτρέπει τον στατικό ηλεκτρισμό.
- Ο μαγνήτης είναι πλήρως κενός και η μαγνητική δύναμη είναι μεγάλη.
- Καλή επίπεδεια.
Χαρακτηριστικά:- Δεν ξέρω.
1. ΜΟΔΥΛΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΕΡΑ
Οι ευέλικτες ενότητες μπορούν να κάνουν εμπρός και πίσω κάμψη για να επιτύχουν εσωτερική και εξωτερική καμπύλη εφαρμογή.
2Λεπτός και φωτεινός.
Με προστατευτικό κελύφωμα από πυρίτιο, η μονάδα είναι μόνο 8,6mm και ζυγίζει 0,17kg.
3Διαφορετικά σχήματα
Μπορεί να γίνει για κύκλο, στήλη, κύμα... κλπ σχήματα
4- Υπηρεσία Επικράτησης
Εγκατάσταση με μαγνήτες, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση, πρόσβαση και συντήρηση από μπροστά
5. Χωρίς κόπωση εγκατάσταση
Το ακριβές μέγεθος της ενότητας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση της επιτρέπουν να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Ελαστική οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 720 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 19 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλό χάλυβα |
| Τύπος οδήγησης: | Ασφάλεια, 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικό σχεδιασμό
- Επιστημονικό Μουσείο
- Ετερομορφικό κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
- Διακόσμηση εσωτερικών χώρων



Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε κατασκευαστής LED, προαιρετικός OEM & ODM, πάροχος πολλαπλών λύσεων, με περισσότερες από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
Ε2: Δουλεύει για το κινητό δαχτυλίδι;
Α2: Ναι, μπορούμε. Έχουμε κάνει αρκετές περιπτώσεις κινητού δακτυλίου με διαφορετικά επίπεδα των pixel.
Ε3:Πώς να αποσταλεί;
Α3: Είναι προαιρετικό και σεβόμαστε την επιλογή του πελάτη.ή από τη θάλασσα σύμφωνα με το βάρος και τον όγκο των εμπορευμάτων σας και τον χρόνο παράδοσης που χρειάζεστε.
Ε3:Πώς να το εγκαταστήσετε μετά την παραλαβή;
Α3: Θα σας προσφέρουμε το σχέδιο για να σας καθοδηγήσει για την εγκατάσταση, ακόμη και να στείλουμε μηχανικό μας για να σας βοηθήσει αν χρειαστεί.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!