95% Installatietype Hoge helderheid Ultra Thin P10 Adhesieve LED Film Display
Ultra dunne LED-film met lijm
,P10 Kleeffilm-LED-display
,Hoog helderheids LED-film-scherm
95% Installatietype Hoge Helderheid Ultra Dunne P10 Zelfklevende LED Film Display
Productbeschrijving:
Kenmerken:
- Gebruik van antistatische materialen.
- Het productieproces is bestand tegen koude soldeerverbindingen.
- Transparant PC gebruikt materialen van optische kwaliteit.
- Gegoten aluminium profiel controlebox en precisiebewerking.
Technische parameters:
| Technische parameters | Zelfklevende Transparante LED Display |
| Pixelafstand: | 10 mm |
| LED Type: | SMD2121 |
| Paneelgrootte: | 800×400mm |
| Paneelresolutie: | 80x40 pixels |
| Paneelgewicht: | 2 kg/m² |
| Kastmateriaal: | Aluminium + Zachte PC |
| Onderbrekingsvervolging: | Ondersteuning |
| Helderheid: | 4000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 90/32 W/paneel |
| Onderhoud: | Service aan de achterkant |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Installatietype: | 95% |
| Grijswaarde: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RV |
Toepassingen:


Verpakking en verzending:
Onze zelfklevende transparante LED-display wordt geleverd met zorgvuldige verpakking om de veilige aankomst op uw drempel te garanderen.

FAQ:
V1: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant van LED-displays.
V2: Hoe kan ik de technische ondersteuning krijgen?
A2: We ondersteunen momenteel bediening op afstand via video.
V3: Wat is uw betalingstermijn? Hoe lang duurt de levering?
A3: We accepteren meestal T/T. Beide vereisen minimaal 30% aanbetaling vooraf, en de overige 70% wordt betaald vóór levering. De levertijd is meestal 20 dagen.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!