95% Τύπος εγκατάστασης Υψηλή φωτεινότητα Ultra Thin P10 Adhesive LED Film Display
Εικονική οθόνη με πολύ λεπτή ταινία LED
,P10 Εικονική οθόνη με ταινία LED
,Ηλεκτρονική οθόνη με ταινία LED υψηλής φωτεινότητας
95% Τύπος εγκατάστασης Υψηλή φωτεινότητα Ultra Thin P10 Adhesive LED Film Display
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Χρησιμοποιήστε αντιστατικά υλικά.
- Η διαδικασία παραγωγής είναι ανθεκτική στην ψυχρή συγκόλληση.
- Το διαφανές PC χρησιμοποιεί οπτικά υλικά.
- Σχηματισμός κιβωτίου ελέγχου από αλουμινένιο προφίλ και επεξεργασία ακριβείας.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησης |
| Πίτσα των Pixel: | 10 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος πίνακα: | 800 × 400 χιλιοστά |
| Ανάλυση πίνακα: | 80x40 pixel |
| Βάρος του πάνελ: | 2 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο + μαλακό PC |
| Συνεχιζόμενο σημείο διακοπής: | Υποστήριξη |
| Φωτεινότητα: | 4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 90/32 W/πετράδιο |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | 95% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:


Συσκευή και αποστολή:
Η διαφανής οθόνη LED έρχεται με προσεκτική συσκευασία για να εξασφαλιστεί η ασφαλή άφιξή της στο κατώφλι σας.

Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α1: Είμαστε κατασκευαστής οθόνων LED.
Ε2: Πώς μπορώ να λάβω την τεχνική υποστήριξη;
Α2: Υποστηρίζουμε τηλεχειριστήριο βίντεο τώρα.
Ε3: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσο καιρό θα πάρει η παράδοση;
A3: Συνήθως δεχόμαστε το T / T. Και οι δύο θα έχουν τουλάχιστον 30% κατάθεση εκ των προτέρων, και το υπόλοιπο 70% θα πληρωθεί πριν από την παράδοση. Ο χρόνος προόδου είναι συνήθως 20 ημέρες.