P3.91 Etkileşimli LED Dans Pisti Fayans Ön Servisi Galeri için 500x500mm
P3.91 Etkileşimli LED Dans Pisti Fayans Ön Servisi Galeri için 500x500mm
Marka Adı
VW
Ürün Modeli
P3.91
sertifika
CE,EMC,FCC,ROHS
Menşei ülke
Çin
Adedi
Pazarlık etmek
Birim fiyat
Negotiate
Ödeme yöntemi
T/T, L/C, D/A, D/P
Tedarik Kapasitesi
5000m2/ay
Ürün Detayları
Vurgulamak:
P3.91 Led Dans Yerleri Plakeleri
,500x500mm interaktif LED ekran
,ön hizmet dans katı panelleri
Product Name:
P3.91 Etkileşimli LED Dans Pisti Fayans Ön Servisi Galeri için 500x500mm
LED Type:
SMD1921
Cabinet Size:
500*500*76mm
Module Size:
250x250 mm
Brightness:
1000-4000nits
Waterproof:
IP65
Refresh Rate:
3840hz
Protection:
Kahverengi/kremsi
Ürün Açıklaması
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
P3.91 İnteraktif LED Dans Zemini Plakaları Ön Hizmet Galeri için 500x500mm
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | P3.91 İnteraktif LED Dans Zemini Plakaları Ön Hizmet Galeri için 500x500mm |
| LED tipi | SMD1921 |
| Dolabın boyutu | 500*500*76 mm |
| Modül Boyutu | 250x250 mm |
| Parlaklık | 1000-4000 gece |
| Su geçirmez | IP65 |
| Yenilenme Hızı | 3840Hz |
| Koruma | Kahverengi/kremi |
Ürün Tanımı
Bu tam renkli etkileşimli LED dans pistinin olağanüstü dayanıklılığı en son teknolojiyle birleştirmesi, büyük ölçekli etkinlikler için ideal bir platform haline getiriyor.Metrekare başına 5 ton, zorlu koşullarda güvenilir bir performans sağlar.
Temel özellikleri:
- Modüler tasarım:Düzgün montaj ve sökme için modülerliği göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Hızlı kurulum ve verimli nakliye için mükemmel.
- Hafif inşaat:Kolay kullanım ve kurulum, dayanıklılığı tehlikeye atmadan işgücü maliyetlerini ve kurulum süresini azaltır.
- Zorlanmadan bakım:Ön ve arka servis modülleri duraklama sürelerini en aza indirir ve performansı en üst düzeye çıkarır.
- Hızlı kurulum:Sezgisel tasarım, ekranların hızlı bir şekilde kurulmasını ve sökülmesini sağlar.
Teknik parametreler
| Piksel Pitch: | 3.91mm. |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Maske: | Kahverengi/Kremli |
| Kabin boyutu: | 500*500*76 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 11kg |
| Yük Taşıma: | 1.5-2.0 t/m2 |
| Parlaklık: | 1000-4000 gece |
| Yenilenme Hızı: | 3840Hz |
| IP derecesi: | Ön: IP65; Arka: IP54 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Max/Avg Gücü: | 800/280w/m2 |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çevre: | İçeride/dışarıda |
| Kurulum: | Demiryolu/Ayarlanabilir ayak |
| Bakım: | Ön hizmet |
Başvurular
- Perakende Çeviri
- Kurumsal Ayarlar
- Sergiler ve Galeriler
- Eğlence Sektörleri
Sıkça Sorulan Sorular
S1: Hangi tür LED ekranlar sunuyorsunuz?
A1: Aşağıdakiler de dahil olmak üzere kapsamlı bir LED ekran yelpazesi sunuyoruz:
- İçeride/dışarıda sabit ekranlar: Ticari ve kamu alanları için yüksek parlaklık ve hava koşullarına dayanıklı çözümler.
- Kiralık LED ekranlar: Etkinlikler ve sergiler için hafif ve modüler tasarımlar.
- Şeffaf LED Ekranlar: Perakende vitrinleri ve mimari entegrasyon için idealdir.
- Özelleştirilebilir LED Modülleri: Özel proje gereksinimlerini karşılamak için özel boyutlar ve konfigürasyonlar.
- İçeride/dışarıda sabit ekranlar: Ticari ve kamu alanları için yüksek parlaklık ve hava koşullarına dayanıklı çözümler.
- Kiralık LED ekranlar: Etkinlikler ve sergiler için hafif ve modüler tasarımlar.
- Şeffaf LED Ekranlar: Perakende vitrinleri ve mimari entegrasyon için idealdir.
- Özelleştirilebilir LED Modülleri: Özel proje gereksinimlerini karşılamak için özel boyutlar ve konfigürasyonlar.
S2: Belirli projeler için LED ekranları özelleştirebilir misiniz?
A2: Evet, OEM / ODM hizmetlerinde uzmanlaştık. Özellik seçenekleri şunları içerir:
- Boyut ve çözünürlük: Eşsiz mekansal veya görsel gereksinimlere uyarlanabilir.
- Kavisli/Özel Şekiller: Yaratıcı kurulumlar için tasarlanmıştır.
- Marka entegrasyonu: Önceden yüklenmiş logolar veya renk şemaları.
- Boyut ve çözünürlük: Eşsiz mekansal veya görsel gereksinimlere uyarlanabilir.
- Kavisli/Özel Şekiller: Yaratıcı kurulumlar için tasarlanmıştır.
- Marka entegrasyonu: Önceden yüklenmiş logolar veya renk şemaları.
S3: Lojistiği ve teslimatı nasıl halledersiniz?
A3:
- Ambalaj: Nemden korunmuş kaplamalarla şok geçirmez kasalar.
- Nakliye: DHL, FedEx ve UPS ile ortaklıklar ile FOB / CIF şartları desteklenmektedir.
- Üretim süresi: 7-15 iş günü, özel koşullar: 20 iş günü, sipariş durumuna göre onaylandı.
- Ambalaj: Nemden korunmuş kaplamalarla şok geçirmez kasalar.
- Nakliye: DHL, FedEx ve UPS ile ortaklıklar ile FOB / CIF şartları desteklenmektedir.
- Üretim süresi: 7-15 iş günü, özel koşullar: 20 iş günü, sipariş durumuna göre onaylandı.
S4: Fiyatlarınızı farklı kılan nedir?
A4: Maliyet ve kaliteyi:
- Dikey Entegrasyon: Kendi üretim aracılık maliyetlerini azaltır.
- Toplu sipariş indirimleri: Büyük hacimli projeler için rekabetçi oranlar.
- Dikey Entegrasyon: Kendi üretim aracılık maliyetlerini azaltır.
- Toplu sipariş indirimleri: Büyük hacimli projeler için rekabetçi oranlar.
İlgili Ürünler