P3.91 Etkileşimli LED Dans Pisti Ekranı Ön Servis 500x500mm XR Stüdyosu İçin
500x500mm LED Dans Pisti Ekranı
,P3.91 LED Dans Pisti Ekranı
,Etkileşimli LED Dans Alanı Ekranı
P3.91 XR Stüdyosu için interaktif LED Dans Yeri Ekranı Ön Hizmet 500x500mm
Ürün Tanımı:
Bu tam renkli etkileşimli LED dans pistinin olağanüstü dayanıklılığı en son teknolojiyle birleştirmesi, büyük ölçekli etkinlikler için ideal bir platform haline getiriyor.Metrekare başına 5 ton, zorlu koşullarda güvenilir bir performans sağlar.

Özellikleri:
- Modüler Tasarım
Ekranlarımız, sorunsuz montaj ve sökme için modülerlik göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Hızlı kurulum ve verimli nakliye için mükemmel, eşsiz esneklik sunarlar.
- Hafif Yapı
LED panellerimizin hafif tasarımı, dayanıklılık konusunda uzlaşmadan işgücü maliyetlerini ve kurulum süresini azaltarak kolay kullanım ve kurulum sağlar.
- Çaba Gerektirmeyen Bakım
Sorunsuz bakım için tasarlanmış olan LED ekranlarımız hem ön hem de arka servis modüllerine sahiptir, duraklama süresini en aza indirir ve performansı en üst düzeye çıkarır.
- Hızlı Kurulum
Anlayışlı tasarımımızla hızlı ve basit bir kurulum deneyimi yaşayın, ekranlarınızı rekor sürede kurmanızı ve sökmenizi sağlar.
Teknik parametreler
| Teknik parametreler: | Dans Yeri LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.91mm. |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Maske: | Kahverengi/Kremli |
| Kabin boyutu: | 500*500*76 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 11kg |
| Yük Taşıma: | 1.5-2.0 t/m/2 |
| Parlaklık: | 1000-4000 gece |
| Yenilenme Hızı: | 3840Hz |
| IP derecesi: | Ön: IP65; Arka: IP54 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Max/Avg Gücü: | 800/280w/m2 |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çevre: | İçeride/dışarıda |
| Kurulum: | Demiryolu/Ayarlanabilir ayak |
| Bakım: | Ön hizmet |
Uygulamalar:
- Perakende Çeviri
- Kurumsal Ayarlar
- Sergiler ve Galeriler
- Eğlence Sektörleri

Sıkça sorulan sorular:
S1: OEM / ODM hizmetleri sağlayabilir misiniz?
A1: Elbette, ürünleri ve etiketleri özelleştirebilecek olgun bir teknik ekibimiz var
S2: Şirketiniz gerçek bir üretici mi?
A2: Biz Guangdong Eyaleti Shenzhen'den doğrudan tedarik eden bir fabrikayız. Ziyaretçi fabrikaya hoş geldiniz.
S3: Uygun bir ekran nasıl seçilir?
A3: Kullanım senaryolarına ve gereksinimlerine ve ekranın kalitesine ve istikrarına göre boyut ve çözünürlüğü belirleyin.
S4: Nasıl bir satış sonrası hizmet sunabilirsiniz?
A4: Teknik destek: Kullanıcıların kullanım sırasında karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmak için teknik danışmanlık ve rehberlik sağlamak, Uzaktan işbirliği:Ekranın normal kullanımını sağlamak için uzaktan çevrimiçi olarak çalışan özel bir satış sonrası departman.
S5: Ekranların teslim edilmesinden önce kalite kontrolü var mı?
A5: Kesinlikle. Her bir ekran ünitesinin teslimat öncesi sıkı kalite standartlarımıza uygun olmasını sağlamak için 72 saatlik bir yaşlanma süreci ile kapsamlı bir% 100 kalite testi yapıyoruz.
S6: Ekranlarınız için teslimat süresi ne kadar?
A6: Tipik teslimat süresi, para yatırıldıktan sonra 15-20 gündür. Bununla birlikte, teslimat süresi sipariş miktarına ve özel gereksinimlere bağlı olarak değişebilir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!