P6 Yapışkan LED Film Ekranı 3,5 kg/panel Pencere Reklamı için Arka Hizmet
3.5 kg yapışkan LED Film Ekranı
,P6 Yapışkan LED Film Ekranı
,Reklam yapıştırıcı LED film ekranı
P6 Yapışkanlı LED Film Ekran 3.5kg/panel Pencere Reklamcılığı İçin Arka Servis
Ürün Açıklaması:
Bu yumuşak film ekranı, alışveriş merkezi reklamları veya pencere camları için uygundur. Kağıt kadar ince olmasıyla kurulumu ve kontrolü son derece kolaydır. T-PAPER serisi LED yapışkanlı film, reklamcılığın etkisini en üst düzeye çıkarır ve tanıtım için geleneksel tabela ve panoların yerini alır.
Özellikler:
- LED: Tek bir ışık sürücüsü, bağımsız araştırma ve geliştirme, yüksek güvenilirlik, mini LED cihazı, sektör lideri
- Yüksek geçirgenlik: Geçirgenlik %60'tan fazladır, bu da camın gün ışığını etkilemez
- Kolay kurulum: Çelik yapı olmadan, ince ekranı hafifçe yapıştırın ve güç sinyalini bağlayın
- Esnek: Herhangi bir yüzey için
- Hafif ve ince: 3 mm kadar ince, 3,5 kg/panel kadar hafif
- UV direnci: 5~10 yıl sararma olmaz
- Alev geciktirici: Alev geciktirici sınıf V1
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 6*6 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Modül boyutu: | 1000×240×3mm |
| Panel Ağırlığı: | 3,5 kg/m² |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum + Yumuşak PC |
| Parlaklık: | 1500-3000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP Derecesi: | IP20 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %72 |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;V:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0℃~+40℃ |
| Çalışma Nemi: | %35~%85 RH |
Uygulamalar:


SSS:




S1: OEM/ODM hizmetleri sağlayabilir misiniz?
C1: Elbette, ürünleri ve etiketleri özelleştirebilen olgun bir teknik ekibimiz var
S2: Şirketiniz gerçek bir üretici mi?
C2: Shenzhen, Guangdong Eyaletinden doğrudan tedarik yapan bir fabrikayız. Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.
S3: Uygun bir ekran nasıl seçilir?
C3: Kullanım senaryolarına ve gereksinimlerine göre boyutu ve çözünürlüğü belirleyin ve ekranın kalitesini ve kararlılığını belirleyin.
S4: Ne tür bir satış sonrası hizmet sağlayabilirsiniz?
C4: Teknik destek: Kullanıcıların kullanım sırasında karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmak için teknik danışmanlık ve rehberlik sağlayın, Uzaktan işbirliği: Ekranın normal kullanımını sağlamak için özel bir satış sonrası departmanı uzaktan çevrimiçi olarak çalışır.
S5: Ekranların teslimatından önce bir kalite kontrolü var mı?
C5: Kesinlikle. Her ekran ünitesinin teslimattan önce katı kalite standartlarımızı karşıladığından emin olmak için kapsamlı bir %100 kalite testi ve 72 saatlik bir yaşlandırma süreci uyguluyoruz.
S6: Ekranlarınızın teslim süresi ne kadar?
C6: Tipik teslim süresi, depozitoyu aldıktan sonra 15-20 gündür. Ancak, teslim süresi sipariş miktarına ve özel gereksinimlere bağlı olarak değişebilir.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!