P3.91 Interactive Dance Floor LED Display Ön Hizmet 500x500mm Galeri için
P3.91 Dans katı LED ekranı
,500x500mm Etkileşimli Dans Pisti LED Ekran
P3.91 İnteraktif Dans Pisti LED Ekran Ön Servis 500x500mm Galeri İçin
Ürün Açıklaması:
Bu tam renkli interaktif LED dans pisti, olağanüstü dayanıklılığı son teknolojiyle birleştirerek, onu büyük ölçekli etkinlikler için ideal bir platform haline getirir. Metrekare başına 2,5 tonluk sağlam bir yük taşıma kapasitesi ile zorlu koşullar altında güvenilir performans sağlar. 
Özellikler:
- Modüler Tasarım
Ekranlarımız modülerlik düşünülerek tasarlanmıştır ve sorunsuz montaj ve demontaj imkanı sunar. Hızlı kurulumlar ve verimli taşıma için mükemmeldir, eşsiz bir esneklik sunar.
- Hafif Yapı
LED panellerimizin hafif tasarımı, dayanıklılıktan ödün vermeden işçilik maliyetlerini ve kurulum süresini azaltarak kolay kullanım ve kurulum sağlar.
- Zahmetsiz Bakım
Sorunsuz bakım için tasarlanan LED ekranlarımız, hem ön hem de arka servis modüllerine sahiptir, bu da kesinti süresini en aza indirir ve performansı en üst düzeye çıkarır.
- Hızlı Kurulum
Sezgisel tasarımımızla hızlı ve kolay kurulum deneyimi yaşayın, ekranlarınızı rekor sürede kurmanızı ve sökmenizi sağlar.
Teknik Parametreler
| Teknik Parametreler: | Dans Pisti Led Ekran |
| Piksel Aralığı: | 3.91mm |
| Led Tipi: | SMD1921 |
| Maske: | Kahverengi/Krem |
| Kabin Boyutu: | 500*500*76mm |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 11kg |
| Yük Taşıma: | 1.5-2.0t/m/² |
| Parlaklık: | 1000-4000nits |
| Yenileme Hızı: | 3840Hz |
| IP Derecesi: | Ön: IP65; Arka: IP54 |
| Gri Ölçek: | 14bit |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Maks/Ort Güç: | 800/280w/m² |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çevre: | İç Mekan/Dış Mekan |
| Kurulum: | Ray/Ayarlanabilir ayak |
| Bakım: | Ön servis |
Uygulamalar:
- Perakende Ortamları
- Kurumsal Ortamlar
- Sergiler ve Galeri
- Eğlence Sektörleri

SSS:
S1: Bir fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
C1: %100 fabrika. 10 yıldan fazla üretim tecrübemiz var. OEM ve ODM siparişi sıcak karşılanır.
S2: Neden Visual World'den satın almalısınız?
C2: İstikrarlı ve güvenilir kalite, verimli ve profesyonel müşteri hizmetleri, rekabetçi fabrika fiyatı, hızlı teslimat süresi.
S3: Teslimat süreniz nedir?
C3: Sipariş miktarına ve sezona göre 7-15 gün.
S4: Herhangi bir sertifika var mı?
C4: Ürünlerimiz Patent no, CE ve ROHS sertifikasına sahiptir, diğer sertifikalara ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
S5: Ödeme süresi nedir?
C5: T/T, Western Union, PayPal, Kredi kartı vb. kabul ediyoruz.
S6: Garanti süresi ne kadar?
C6: Bir yıl, iki yıl, üç yıl garanti veya ömür boyu servis sonrası.
Normal garanti 1 yıl, herhangi bir özel istek için lütfen bizimle iletişime geçin.
S7: Nasıl sipariş verilir?
C7: Lütfen bize sorunuzu gönderin veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Satış temsilcimiz 24 saat çevrimiçi.