P6 Yapışkan LED Film Ekranı SMD2121 Arka Hizmet 3,5 kg/panel Alışveriş merkezleri için
SMD2121 Yapışkanlı LED Film Ekran
,Arka servis yapışkan LED film ekranı
,P6 Yapışkan LED Film Ekranı
P6 Yapışkan LED Film Ekranı SMD2121 Arka Hizmet 3,5 kg/panel Alışveriş merkezleri için
Ürün Tanımı:
Bu yumuşak film ekranı alışveriş merkezi reklam veya pencere camı için uygundur.T-PAPER serisi LED yapışkan filmi reklam etkisini en üst düzeye çıkarır ve reklam için geleneksel tabelaları ve panoları değiştirir..
Özellikleri:
- LED:Tek bir ışık sürücüsü,bağımsız araştırma ve geliştirme, yüksek güvenilirlik,mini LED cihazı,sektörün önde gelen
- Yüksek geçirgenlik:Gözleşkenlik% 60'dan fazladır, bu da cam gün ışığını etkilemez
- Kurulumu kolaydır: çelik yapısı olmadan, sadece ince ekranı hafifçe yapıştırın ve güç sinyalini bağlayın
- Esnek:Herhangi bir yüzey için
- Hafif ve ince: 3 mm kadar ince, 3,5 kg kadar hafif/panel
- UV direnci: 5 ~ 10 yıl sararmayı sağlayamaz
- Alev geciktiricisi:alev geciktiricisi sınıfı V1
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Yapışkan Şeffaf LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 6*6 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Modül boyutu: | 1000×240×3 mm |
| Panel ağırlığı: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum + Yumuşak PC |
| Parlaklık: | 1500-3000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaflık oranı: | % 72 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C~+40°C |
| Çalışma Nemliği: | % 35 ~ % 85 RH |
Uygulamalar:


Ürün resmi:




Sıkça sorulan sorular:
S1: Fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
A1: 100% fabrika. 10 yıldan fazla üretim deneyimi var. OEM & ODM siparişi sıcak bir şekilde karşılanmaktadır.
S2: Neden Visual World'den satın alıyorsunuz?
A2: Istikrarlı ve güvenilir kalite, verimli ve profesyonel müşteri hizmetleri, rekabetçi fabrika fiyatı, hızlı teslim süresi.
S3: Teslimat süreniz nedir?
A3: Sipariş miktarına ve mevsimine göre 7-15 gün.
S4: Sertifika var mı?
A4: Ürünlerimizin Patent numarası, CE ve ROHS sertifikası var, diğer sertifikalara ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
S5: Ödeme süresi nedir?
A5: T / T, Western Union, PayPal, Kredi kartı vb. kabul ediyoruz.
S6: Garanti ne kadar sürer?
A6: Bir yıl, iki yıl, üç yıl garanti veya hizmetten sonra ömür boyu.
Normal garanti 1 yıl, herhangi bir özel istek lütfen bizimle iletişime geçin.
S7: Nasıl sipariş verilir?
A7: Lütfen bize sorgularınızı gönderin veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Satış temsilcimiz 24 saat çevrimiçi.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!