P3.91 SMD1921 Etkileşimli Dans Yeri LED Ekranı 3840Hz 500x500 Ön Hizmet
500x500 Interaktif Dans Alanı
,3840Hz SMD1921 Interaktif Dans Alanı
,Ön Hizmet Etkileşimli Dans Alanı
P3.91 SMD1921 Etkileşimli Dans Yeri LED Ekranı 3840Hz 500x500 Ön Hizmet
Ürün Tanımı:
Bu tam renkli etkileşimli LED dans pistinin olağanüstü dayanıklılığı en son teknolojiyle birleştirmesi, büyük ölçekli etkinlikler için ideal bir platform haline getiriyor.Metrekare başına 5 ton, zorlu koşullarda güvenilir bir performans sağlar.

Özellikleri:
- Modüler Tasarım
Ekranlarımız, sorunsuz montaj ve sökme için modülerlik göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Hızlı kurulum ve verimli nakliye için mükemmel, eşsiz esneklik sunarlar.
- Hafif Yapı
LED panellerimizin hafif tasarımı, dayanıklılık konusunda uzlaşmadan işgücü maliyetlerini ve kurulum süresini azaltarak kolay kullanım ve kurulum sağlar.
- Çaba Gerektirmeyen Bakım
Sorunsuz bakım için tasarlanmış olan LED ekranlarımız hem ön hem de arka servis modüllerine sahiptir, duraklama süresini en aza indirir ve performansı en üst düzeye çıkarır.
- Hızlı Kurulum
Anlayışlı tasarımımızla hızlı ve basit bir kurulum deneyimi yaşayın, ekranlarınızı rekor sürede kurmanızı ve sökmenizi sağlar.
Teknik parametreler
| Teknik parametreler: | Dans Yeri LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.91mm. |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Maske: | Kahverengi/Kremli |
| Kabin boyutu: | 500*500*76 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 11kg |
| Yük Taşıma: | 1.5-2.0 t/m/2 |
| Parlaklık: | 1000-4000 gece |
| Yenilenme Hızı: | 3840Hz |
| IP derecesi: | Ön: IP65; Arka: IP54 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Max/Avg Gücü: | 800/280w/m2 |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çevre: | İçeride/dışarıda |
| Kurulum: | Demiryolu/Ayarlanabilir ayak |
| Bakım: | Ön hizmet |
Uygulamalar:
- Perakende Çeviri
- Kurumsal Ayarlar
- Sergiler ve Galeriler
- Eğlence Sektörleri

Sıkça sorulan sorular:
S1: LED ekranlarının modeli genellikle P2, P3, P4... P8, P10 gibi "P" ile temsil edilir.
A1: P3 P4..... P8, P10 piksel mesafesinin 3mm, 4mm... 10mm olduğunu gösterir, bu da ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel mesafesinin ne kadar küçükse, LED ekranın çözünürlüğü o kadar yüksektir.
S2: Ekranımda hangi piksel alanını seçmeliyim?
A2: Temel olarak görüntüleme mesafesine, ekranın boyutuna, istenen etkiye ve müşterinin bütçesine bağlıdır.
S3: Bir monitör sipariş etmek için size hangi bilgileri vermem gerekiyor?
A3: Size detaylı bir teklif listesi vermeden önce monitörün genişliği/yüksekliği, ana kullanımı, görüntüleme mesafesi, yerinde fotoğraflar ve diğer özel gereksinimleri belirtmelisiniz
S4: Teslimat süresi nasıl?
A4: Mümkün olduğunca çabuk göndereceğiz, ancak mesafeye ve bazı diğer gerekli süreçlere bağlı olarak, malları almak genellikle 2-3 hafta sürer.
S5: Peki ya ekranı nasıl koruyacağımı bilmiyorsam?
A5: Sipariş verdiğinizde, size işletim kılavuzu ve yazılımı sağlayacağız ve ekip aracılığıyla yazılımı uzaktan ayarlamanıza yardımcı olabiliriz.