P0.9 Küçük Pitch LED Ekranı
,COB Ev Sineması LED Ekran
,Küçük Pitch LED Ekranı
P0.9 Small Pitch LED Display COB Ev Sineması Ön Servis 600x337.5mm
Ürün Tanımı:
P1.25 Small Pixel Pitch LED Display COB'nin en son ekran teknolojisini keşfedin.sorunsuz entegrasyon ve kolay bakım için tasarlanmıştır., etkinlik profesyonelleri için tercih edilen bir seçim haline getiriyor.

Özellikleri:
- Tam flip-chip COB işlemi, koruma teknolojisi çarpışma karşıtı, su geçirmez, nem geçirmez, tuz spreyi içerir.
- Modül, kontrastı% 20 oranında artıran ve ekran parlaklığı gereksinimlerini azaltan 3B mürekkep baskı teknolojisini benimsiyor.
- Kabine işleminin gerçek zamanlı durumunu sezgisel olarak anlayabilen LCD durum görüntüleme panelini destekler.
- Modül PCB, HDI çok katmanlı devre kartı tasarımını, iyi renk tekdüzeliği ve eşit sıcaklık dağılımıyla benimser.
- Tüm seriler, daha yüksek performansı ve 16 bit'e kadar gri ölçekli bir seviyeye sahip olan Sunrise'in enerji tasarrufu yapan ortak katot çipini benimsiyor.
Teknik parametreler:
| Model | P0.9 |
| Pixel Pitch | 0.9mm |
| LED Tipi | COB |
| Kabine Boyutu | 600*337.5*35mm |
| Modül Boyutu | 150x168.75 mm |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/36 |
| bakım | Ön hizmet |
| Parlaklık | 0-2000 nit |
| Max/Avg Güç | 420/147 W/m2 |
| IP derecelendirme |
Ön: IP65 Arka: IP30 |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Kurulum Türü |
Montaj Asılı Yükleme |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Görme açısı | H:170°; V:170° |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği | 10% - 90% RH |
Uygulamalar:
Advertising publish / retail store / shopping mall / home cinema / welcome display / self-service business / exhibition hall / airport / subway / elevator / restaurant & hotel supplies / education / medical treatment /


Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
S2: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A2:Kalite önceliklidir. Şirketimiz her zaman en başından en sonuna kadar kalite kontrolüne büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz. Fabrikamız CCC,PSE,RCM,CE,ROHS,FCCIP65, CNAS kimlik doğrulama.
S3: MOQ'n nedir?
A3: Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir ve büyük miktar için fiyat müzakere edilebilir.
S4: En iyi hizmetiniz nedir?
A4: 1: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi;
2Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin;
3Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
4Ekranı nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
5Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!