Ölçme dökme Alüminyum Video Duvar Modülü
,Ön Hizmet Dış LED Ekran Modülü
,P4 Dış LED Ekran Modülü
P4 Dış LED Ekran Modülü Ön Hizmet Ölçümlü Alüminyum Video Duvarı
Ürün Tanımı:
320x320mm Akıllı LED Modülü, esnek ve ölçeklenebilir ekran çözümleri sunan modüler bir tasarıma sahiptir.Hafif yapısı ve yüksek koruma seviyesi, kolay bir şekilde ayarlanmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlarIP67 koruma derecesiyle, modül tamamen su geçirmez ve tuz karşıtlığı ile zorlu ortamlar için mükemmel hale gelmiştir.kurulumEk olarak, entegre sinyal ve güç kablolamaları, sorunsuz ve verimli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P4 |
| Piksel Pitch: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 320x320x37 mm |
| Modül boyutu: | 320x320 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 15 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | > 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP67, R: IP67 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Özellikleri:

- Hafif
Alüminyum dökme malzemesi, sadece 15 kg/m2, nakliye masraflarını tasarruf ediyor.

- Entegre Tasarım
Güç kaynağı, alıcı kart ve modülü bir dolaba entegre edin.

- Su geçirmezIP67
- 45° DİZİNİ
45° Beveledge tasarımı, çeşitli şekillerde birleşme
Kurulum Yöntemi

Uygulama:
- Alışveriş merkezi:
LED ekranlar, alışveriş merkezi dizinlerini, mağaza konumlarını ve devam eden promosyonları görüntüleyebilir ve alıcıların tercih ettikleri mağazaları veya olanakları kolayca gezinmelerine ve bulmalarına yardımcı olur.
- Mağaza önü:
LED ekranlar gerçek zamanlı fırsatları, flaş satışları ve yeni ürünlerin gelişimini gösterebilir, müşterileri çekebilir ve daha fazla yaya trafiği ve satışa neden olabilir.
- Arc Video Duvarı:
Kavisli, yüksek çözünürlüklü LED tasarımı, maksimum izleyici katılımını ve dikkatini sağlayarak görsel olarak sürükleyici bir deneyim yaratır.

Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
S2: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
A2:Kalite önceliklidir. Şirketimiz her zaman en başından en sonuna kadar kalite kontrolüne büyük önem verir. Her detaya odaklanıyoruz. Fabrikamız CCC,PSE,RCM,CE,ROHS,FCCIP65, CNAS kimlik doğrulama.
S3: MOQ'n nedir?
A3: Herhangi bir miktar siparişiniz için kabul edilebilir ve büyük miktar için fiyat müzakere edilebilir.
S4: En iyi hizmetiniz nedir?
A4: 1: Müşteri sorumluluğu sistemine teker teker satış mühendisi;
2Projenizi tanıyın ve en iyi çözümü verin;
3Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detaylarını bildirin.
4Ekranı nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını öğreteceğim.
5Ekranınızın sonraki kullanımına dikkat edin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!