P3.91 Sahne Kiralama LED Ekran 500*1000mm 5000nits Döküm AL 3840Hz
5000nits Sahne Kiralama LED Ekranı
,AL Sahne Kiralık LED Ekran
,P3.91 Sahne Kiralama LED Ekranı
P3.91 Sahne Kiralama LED Ekranı 500*1000mm 5000nits Ölçme dökme AL 3840Hz
Ürün Tanımı:
P3.91 Rental LED Ekranı, profesyonel sahne kiralamaları için tasarlanmış yüksek performanslı, çok yönlü bir ekran.ve daha fazlasıEn son LED teknolojisini kullanmak, güvenilirlik ve dayanıklılığı sağlar ve hem seyirciler hem de sanatçılar için büyüleyici bir deneyim sunar.

Özellikleri:
- Yüksek çözünürlük
3.91 mm piksel mesafesiyle ekran, metin, grafik ve videolar için mükemmel, net ve ayrıntılı görseller sunar.
- Kalıcı Koruma
Ekrandaki koruyucu köşeler ve kullanma sırasında hasarı önlemek için çarpma karşıtı bir yapı vardır.
- Eğri Ekran Kapasitesi
Radyan kilitleme sistemi, dinamik görsel görüntüler oluşturan konveks ve konkav eğriler için izin verir.
- Çeşitli Yapılandırma
Esnek kurulum seçenekleri için duvar montajı, dolap, braket ve truss asma da dahil olmak üzere birden fazla kurulum yöntemini destekler.
- En iyi yenilenme hızı
3840Hz'ye kadar yenileme hızı ile, yanıp sönen, pürüzsüz video performansı sağlar.
- Ön ve Arka Bakım
Hızlı bakım ve sorun çözümü için ön ve arka kolay erişim.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler: | Kuvars Serisi Kiralama LED Ekranı |
| Ürün modeli: | QZO3.91 |
| Piksel Pitch: | 3.91 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 500×1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x500 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 14.5 kg/pc |
| Kabine malzemesi: | Ölçü dökme AL |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 780/312w/m2 |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| Kurulum Türü: | Yere dikilmek/asmak/yığmak |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
Uygulamalar:
- Havaalanı Bilgi Ekranları
- Perakende Çeviri
- Sergi Salonları
- Spor Yerleri
- Konserler ve Canlı Performanslar



Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
S2: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl?
S3: MOQ'n nedir?
A4:Led modülleri için 3-5 iş günü içinde teslimat yapabiliriz ve siparişinizin boyutuna ve miktarına göre led bitmiş ekran için 10-15 gün.
S5: Hangi teknik destekleri sunabilirsiniz?
A5:Fabrikamızdaki LED ekranlarının işletim ve bakım eğitimi de dahil olmak üzere her türlü teknoloji eğitimini ücretsiz olarak sağlıyoruz.Kurulum talimatlarını vermek için müşteri ülkesine bir mühendis ekibi gönderebiliriz..
S6: Her siparişte ücretsiz yedek parçalar sağlıyor musunuz?
A6:Evet, modül, güç kablosu, sinyal kablosu, LED lambası, IC, maske, güç kaynağı, alıcı kart vb. dahil olmak üzere belirli miktarda yedek parça ücretsiz olarak verilecektir.Yer Destek ve Truss'un Tek Durak Tedarikçisi.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!