P3.91 Interaktif Dans Yeri LED Ekranı IP65 SMD1921 500*500mm Kabine
P3.91 dans pistinde LED ekran
,IP65 Dans Yeri LED Ekranı
,500*500mm Dans Alanı LED Ekranı
P3.91 Interaktif Dans Yeri LED Ekranı IP65 SMD1921 500*500mm Kabine
Ürün Tanımı:
Bu tam renkli etkileşimli LED dans pistinin olağanüstü dayanıklılığı en son teknolojiyle birleştirmesi, büyük ölçekli etkinlikler için ideal bir platform haline getiriyor.Metrekare başına 5 tonYenilikçi ray ve ray montaj sistemi, kurulum sürecini önemli ölçüde kısaltarak kurulumunu kolaylaştırır.Keskin çözünürlükte canlı görüntüler sunmak, parlak parlaklık ve çarpıcı kontrast, zemin ayrıca çeşitli ilgi çekici etkileşimli işlevlere sahiptir.Bu LED dans pistleri herhangi bir etkinliği unutulmaz bir deneyime dönüştürür..

Özellikleri:
- Modüler Tasarım
Ekranlarımız, sorunsuz montaj ve sökme için modülerlik göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Hızlı kurulum ve verimli nakliye için mükemmel, eşsiz esneklik sunarlar.
- Hafif Yapı
LED panellerimizin hafif tasarımı, dayanıklılık konusunda uzlaşmadan işgücü maliyetlerini ve kurulum süresini azaltarak kolay kullanım ve kurulum sağlar.
- Çaba Gerektirmeyen Bakım
Sorunsuz bakım için tasarlanmış olan LED ekranlarımız hem ön hem de arka servis modüllerine sahiptir, duraklama süresini en aza indirir ve performansı en üst düzeye çıkarır.
- Hızlı Kurulum
Anlayışlı tasarımımızla hızlı ve basit bir kurulum deneyimi yaşayın, ekranlarınızı rekor sürede kurmanızı ve sökmenizi sağlar.
- Güçlü Koruma
Yüksek koruma standartlarını karşılamak için inşa edilen ekranlarımız dayanıklı ve güvenilir, kiralama ve etkinlik ortamlarının zorlu koşullarına dayanabilmektedir.
Teknik parametreler
| Teknik parametreler: | Dans Yeri LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 3.91mm. |
| LED Tipi: | SMD 1921 |
| Maske: | Kahverengi/Kremli |
| Kabin boyutu: | 500*500*76 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 11kg |
| Yük Taşıma: | 1.5-2.0 t/m/2 |
| Parlaklık: | 1000-4000 gece |
| Yenilenme Hızı: | 3840Hz |
| IP derecesi: | Ön: IP65; Arka: IP54 |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Max/Avg Gücü: | 800/280w/m2 |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | 10% ~ 90% RH |
| Çevre: | İçeride/dışarıda |
| Kurulum: | Demiryolu/Ayarlanabilir ayak |
| Bakım: | Ön hizmet |
Uygulamalar:
- Perakende Çeviri
- Kurumsal Ayarlar
- Sergiler ve Galeriler
- Eğlence Sektörleri

Sıkça sorulan sorular:
S1: Fiyatı ne zaman alabilirim?
A1: Genellikle biz 24 saat içinde alıntı yapıyoruz biz sorgu aldıktan sonra. Eğer fiyat almak için çok acil iseniz, lütfen bizi arayın veya bize söyle
E-postanızı gönderelim, böylece sorunuzu öncelikli olarak değerlendirelim.
S2: Örneği ne kadar bekleyebilirim?
A2: Örnek ücretini ödedikten ve bize onaylanmış dosyaları gönderdikten sonra, örnekler teslimat için hazır olacak 5-10İş GünleriÖrnekler size ekspres yoluyla gönderilecek ve 3-7 iş günü içinde gelecek.
Kendi ekspres hesabınızı kullanabilir veya hesabınız yoksa bize önceden ödeme yapabilirsiniz.
S3: Kendi işaret ürünlerimi nasıl sipariş edebilirim?
A3: İşaret ürünlerimiz hepsi özelleştirilmiştir, bu nedenle bize PDF, CDR, AI, DXF biçimi gibi vektör dosyalarını gönderebilirsiniz. Ürünlerin boyutu ve miktarı da ayrıntılı olarak bildirilmelidir,Böylece ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabiliriz., ve en kısa sürede tabelalarınızın tasarımını ve üretimini ayarlayacağız.
S4: Nakliye ve teslimat tarihi ne olacak?
A4: Genellikle DHL/UPS/FEDEX kullanırız. Teslimat süresi farklı ülkelere göre 5-10 gündür. Eğer büyüklüğü fazla ise hava yoluyla göndereceğiz, teslimat süresi 10-15 gündür.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!