P6.25 İç Mekan Holografik Şeffaf LED Ekran% 70 Şeffaflık Sanat Enstalasyonları
% 70 Şeffaflık İçeride Şeffaf LED Ekran
,P6.25 İç mekan şeffaf LED ekranı
,Sanat kurulumları İç mekan şeffaf LED ekranı
P6.25 İç mekan Holografik Şeffaf LED Ekranı %70 Şeffaflık Sanat Kurulumları
Ürün Tanımı:
P6.25 İçerideki Holografik Şeffaf LED Ekranı LED teknolojisinde çığır açan bir ilerlemeyi temsil ediyor.Holografinin büyüleyici cazibesini yüksek çözünürlüklü görsellerin keskin açıklığıyla kusursuz bir şekilde birleştirmekBu son teknoloji yeniliği, iç mekanlarda görsel etkileşimi artırmak için tasarlanmıştır.Sanal içeriği fiziksel ortamla kolayca entegre eden etkileyici bir %70 şeffaflık oranına sahip, gerçekten sürükleyici bir deneyim yaratmak.

Özellikleri:
- Şeffaf:Endüstride ilk, yapısal omurgasız; Tamamen şeffaf; Permeabillik %70'e ulaşabilir
- İnce: Modül kalınlığı<3mm; Dikişsiz kavisli yüzey montajıDikiş üzerine sorunsuz bir şekilde entegre
- Katlanabilir ve keyfi dönüşüm şekli; Yumuşak ve bükülebilir. lt, örneğin üçgenler, elipserler vb.
- İstisnai kesim, dikişsiz baharatlı ekran: Ekran boyutu istisnai olarak kesilebilir, dikişsiz eşleme ekranının ekran boncukları arasındaki mesafe ne kadar yakın olursa, piksel yoğunluğu o kadar net olur.Dikişsiz kesilmiş ekran, kurulum ve bölgesel taşıyıcıya uymak için daha esnek.
Teknik parametreler:
| Piksel Pitch: | 6.25x6.25 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 1R1PG1PB UV |
| Modül boyutu: | 600/1200/1800x100mm ((L/R) |
| Dolabın boyutu: | 600/1200/1800x500/600/700/800mm |
| Panel ağırlığı: | 6 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum+PCB |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-5000nits |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| IP derecesi: | IP42 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaf oran: | % 70 |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C~+40°C |
| Çalışma Nemliği: | % 35 ~ % 85 RH |
Uygulamalar:
-
Perakende Ekranları: Ürün vitrinlerini, müşterilerin dikkatini çeken ve sürükleyici bir alışveriş deneyimi sağlayan dinamik holografik ekranlarla geliştirin.
-
Müzeler ve Sergiler: Ek bilgi ve bağlamı sağlayan ve ziyaretçinin anlayışını ve ilgisini artıran holografik ekranlarla sergileri hayata geçirin.
-
Kurumsal sunumlar: Müşteriler ve paydaşlar üzerinde kalıcı bir izlenim bırakan etkili sunumlar için kurul odalarında ve konferans odalarında kullanmak.
-
Sanat Kurulumları: Dijital içeriği fiziksel alanla birleştiren görsel olarak çarpıcı sanat eserleri oluşturun ve izleyicilere benzersiz ve etkileşimli bir deneyim sunun.


Sıkça sorulan sorular:
S1: Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz?
A1: Evet, tüm ürünlerimize 2 yıllık garanti veriyoruz.
S2: Ürün üzerinde logomu yazdırmak mümkün mü?
A2: Evet, logonuzu yazdırabiliriz. Lütfen üretimden önce bize resmi olarak bildirin ve tasarımımızı örneklerimize göre onaylayın.
S3: LED ekranı için örnek sipariş verebilir miyim?
A3: Evet, test ve kalite kontrolü için örnek siparişleri hoş karşılıyoruz. Karışık örnekler de kabul edilebilir.
S4: Teslimat süreniz nedir?
A4: Genellikle teslimat, depozitonuzu aldıktan sonra 7-15 gün sürer. Belirli teslimat süresi sipariş öğelerine ve miktarlarına bağlıdır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!