P4 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
,3.5 kg Yapışkan Şeffaf LED Ekran
,SMD1921 Yapışkan Şeffaf LED Ekranı
P4 Yapışkan Şeffaf LED Ekran SMD1921 240x1500mm Metrekare Başına 3.5 kg
Ürün Açıklaması:
Gelişmiş şeffaf LED yapışkan film, alışveriş merkezlerinde veya cam pencerelerde reklamcılık için idealdir. Kırılgan, neredeyse kağıt gibi ve kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. T-PAPER serisi LED yapışkan film, reklam etkisini artırır ve geleneksel tabela ve panolara modern bir alternatiftir.

Özellikler:
- Ultra ince
2 mm kalınlık, onu piyasadaki en ince LED ekran yapar.
- Esnek
Bükülebilir yapışkan film LED paneli, kavisli cam duvarlara uyabilir.
- Yüksek şeffaflık
Şeffaf film, %70'e kadar şeffaflık oranı sağlar. Mağaza pencere camı için en iyi seçim.
- Aşırı hafif
1000x500mm film boyutu sadece 3 kg ağırlığındadır, bu da kullanımı kolaylaştırır.
- Kesim boyutu
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Teknik Parametreler:
| Ürün Modeli: | TP4 |
| Piksel Aralığı: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | yok |
| Modül Boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürüş Tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Kapalı Alan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP30 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Sabitleme/Yapıştırma/Asma |
| Gri Ölçek: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:160°;D:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
- Bina cam cephesi
- Alışveriş merkezi cam duvarı
- Mağaza pencere camı
- Marka amiral gemisi mağazası
- Cam salon ve koridor


SSS
S1: Bir üretici misiniz yoksa bir ticaret şirketi mi?
C1: LED ekran endüstrisinde 10 yıllık profesyonel deneyime sahip profesyonel bir OEM/ODM üreticisiyiz.
S2: Fabrikanız kalite kontrolü açısından nasıl?
C2: Önce kalite. Kalite kontrolüne baştan sona büyük önem veriyoruz. Her detaya odaklanıyoruz. Fabrikamız ISO9001, ISO14001, CE, RoHS, FCC sertifikalarını almıştır.
S3: Minimum sipariş miktarınız nedir?
C3: Herhangi bir miktarı kabul edebiliriz. Ve fiyat
büyük miktarlar için pazarlık edilebilir.
S4: Ne zaman teslim edeceksiniz?
C4: Siparişinizin boyutuna ve miktarına göre, led modülünü 3-5 iş günü içinde ve bitmiş led ekranı 10-12 gün içinde teslim edebiliriz.
S5: Hangi teknik desteği sağlayabilirsiniz?
C5: Fabrikada LED ekranın çalıştırılması ve bakımı eğitimi dahil olmak üzere çeşitli teknik eğitimleri ücretsiz olarak sağlıyoruz. Müşterinin ülkesine kurulum konusunda rehberlik etmek için bir mühendis ekibi gönderebiliriz.
S6: Garanti süresi ne kadardır?
C6: Standart garanti süresi 2 yıldır. Gereksinimlere bağlı olarak, süre daha uzun olabilir.
S7: Her siparişte ücretsiz yedek parça sağlıyor musunuz?
C7: Evet, modüller, güç hatları, sinyal hatları, LED ışıklar, IC, maskeler, güç kaynakları, alıcı kartları vb. dahil olmak üzere belirli sayıda yedek parça ücretsiz olarak sağlanacaktır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!