P3.9 LED Ekran Uzun ömür Sürdürülebilir ve aşırı koşullarda hava koşullarına dayanıklı
Dayanıklı LED Ekran
,P3.9 LED Ekranı
,Hava durumuna dayanıklı LED ekran
P3.9 Uzun ömür Sürdürülebilir ve aşırı koşullarda hava koşullarına dayanıklı LED ekran
Ürün Tanımı:
P3.9 LED Ekranını keşfedin: Zorlu koşullarda dayanıklı olmak için tasarlanmıştır. Dayanıklılık ve esneklik göz önünde bulundurulduğunda, bu ekran zorlu ortamlarda gelişir.Çeşitli hava koşullarında güvenilir performans sağlar.Aşırı sıcaklıklara ve nemlere dayanacak şekilde tasarlanmış, en zorlu ortamlarda bile tutarlı çalışmayı sağlar.Bu olağanüstü LED çözümü ile çarpıcı görüntü ve eşsiz güvenilirlik tadını çıkarın.
Özellikleri:
- Geniş Görme açısı:140° yatay ve 120° dikey bakış açısıyla geniş görünürlük sağlar.
- Hava koşullarına dayanıklı:IP65 derecesi, ekranı toz ve su hasarından korur ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmak için uygundur.
- Aşırı şartlarda dayanıklılık:-20 °C'den +50 °C'ye kadar sıcaklıklarda ve %10'dan %90'a kadar nem seviyelerinde güvenilir bir şekilde çalışır ve çeşitli ortamlarda tutarlı bir performans sağlar.
- Uzun Yaşam Süresi:100.000 saate kadar uzun bir çalışma ömrü için tasarlanmış, uzun süreli kullanım için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm sağlar.
Teknik parametreler:
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3.9mm |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Dolabın boyutu | 500 mm * 500 mm |
| Modül Boyutu | 250 mm * 250 mm |
| Kabine malzemesi | Alüminyum dökme |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Piksel Yapılandırması | 1R1G1B |
| Parlaklık |
4500 nit |
| Gri Ölçek | 14 bit |
| Görme açısı | 140°/120° |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ️ +50°C |
| Nitelik Operasyonu | % 10 % 90 |
| Yaşam süresi | 100000 Saat |
| Kurulum Yöntemi | Duvar Montajı/Asma |
Uygulama:
Perakendeci Reklamı

Konuşma Salonu


Sıkça sorulan sorular:
S1: Hangi kontrol sistemi kullanılır ve nasıl çalışır?
Cevap: Cluster oynatımı ve yönetimini destekleyen Nova Taurus Serisi eşzamanlı kontrol sistemini kullanıyoruz. APP, akıllı telefon, Wi-Fi, iPad,dizüstü bilgisayarKullanıcı dostu ve kullanışlı.
S2: LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
A2: Evet, test ve kalite değerlendirmesi için örnek siparişlerini teşvik ediyoruz. Karışık örnekler de kabul edilir.
S3: Ürün üzerinde logomun basılmasını sağlayabilir miyim?
A3: Kesinlikle. Lütfen bize önceden bildirin ve üretime başlamadan önce numunemize dayalı tasarımı onaylayın.
S4: Teslimat süreniz nedir?
A4: Tipik olarak, teslimat, para yatırıldıktan sonra 7-15 gün sürer. Ancak, tam zaman sipariş boyutuna ve öğelere bağlıdır.
S5: Garanti politikanız nedir?
A5: 2 yıllık garanti sunuyoruz. Ayrıca yapı tasarımı, kurulum sorunları, sistem sorun giderme ve ekran kullanımı için tam destek sağlıyoruz.
Profesyonel satış sonrası ekibimiz, özel satış mühendisinizle birlikte, siparişinizden sonra sahip olabileceğiniz herhangi bir soruya yardımcı olacaktır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!