P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı Ön Hizmet Alüminyum Profil Dolabı
6000nits Dışarıda Sabit LED Ekran
P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı Ön Hizmet Alüminyum Profil Dolabı
Ürün Tanımı:
P3.9 Dışarısı Sabit LED EkranıReklamcılık, görsel olarak çarpıcı ve büyüleyici reklamlar oluşturmak için teknolojinin ve yaratıcılığın gücünü birleştirir.ve dinamik içerik, onları marka tanıtımı ve bilgi yayımı için mükemmel bir araç haline getirir.ve unutulmaz deneyimler yaratmak için geleneksel reklam yöntemlerinden farklı olarak açık hava LED ekranları.

Özellikleri:
-
Taşınabilir ve uygun maliyetli:LED dolabı hafif alüminyumdan yapılmıştır ve metrekare başına yaklaşık 29 kg ağırlığındadır. Bu da nakliye masraflarını azaltmaya yardımcı olur.
-
Verimli ısı yönetimi:Modülün alüminyum tabanıyla birleştirilen fansız tasarım, etkili bir ısı dağılımını sağlar.
-
Ön tarafa kolay erişim:Ekran, LED modülünün ve güç kutusunun ön taraftan kolayca çıkarılmasını ve bakımını sağlayan % 100 tam ön bakım sağlar.
-
Şık ve kompakt:Sadece 90 mm kalınlığında olan bu ultra ince tasarım, alan tasarrufu yapan kurulumlar için mükemmel.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kiralık LED Ekranı |
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans faaliyetleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, auditoriumlar, ders salonları, çok fonksiyonel salonlar, konferans odaları, performans salonları,Disko barları, gece kulüpleri, yüksek kaliteli eğlence diskoları, TV Bahar Festivali Gala'sı, çeşitli illerde ve şehirlerde ve diğer yerlerde önemli kültürel etkinlikler.


Destek ve Hizmet:
İşin her aşamasında tam servis desteği sunuyoruz.
Satın alma öncesi:
Kapsamlı üretim talimatları ve ekipmanın kurulumu konusunda uzman kılavuzları alacaksınız.
Satın alma sırasında:
Özel çözümler, yaratıcı görsel tasarımlar ve etkileyici proje örnekleri sunuyoruz.
Satın alma sonrası:
İki yıllık garanti, özel bakım..
Sıkça sorulan sorular:
S1: Neden görsel dünyayı seçtiniz?
A1: Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrolü + Yaşlanma Zamanı + Hızlı Nakliye Zamanı + Profesyonel & Hızlı Cevap + Risksiz
VISUAL WORLD= Kalite güvencesi + 5 Adım Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Zamanı + Mümkün olduğunca hızlı gönderme + Üstün 99.8% Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
S2: Var mı?Görsel DünyaBir fabrika mı?
A2:Görsel DünyaOn yıldır en iyi profesyonel LED Ekran üreticilerinden biriyiz ve özel olarak OEM ve ODM üretim hattı için en iyi teknoloji ekibimiz var.
S3: Nasıl bir LED ekran sunuyorsunuz?
A3: Ürünlerimiz, iç ve dış mekanlar için LED tam renkli ekran, Kiralama LED Ekranı, LED reklam ekranı, LED sahne ekranı, LED düzensiz şekilli ekran, kamyon mobil LED ekranı,LED spor ekranı, LED trafik bilgisi ekranı vb.
S4: Satış sonrası hizmetiniz nasıl?
A4: Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için 24 saat çevrimiçi hizmet sunuyoruz. Destek ihtiyacınız olduğunda herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz,Sizi desteklemek ve sorunlarınızı çözmek için güçlü ve profesyonel bir destek ekibimiz var.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!