P4 Esnek LED Ekranı SMD2121 Manyetik Montajlar Reklam için Tam Renkli
SMD2121 Esnek LED Ekranı
,Manyetik Montaj Esnek LED Ekranı
,Tam Renkli esnek LED ekran
P4 Esnek LED Ekranı SMD2121 Manyetik Montajlar Reklam için Tam Renkli
Ürün Tanımı:
P4 Esnek LED Ekran Duvarı, canlı renkte yüksek çözünürlüklü görüntüler sunarak 4 mm piksel pitch ile en son teknolojiyi sergiliyor.960x720mm dolap boyutu, şık bir görünüm gerektiren bir dizi iç mekan uygulaması için mükemmeldir., alan tasarrufu gösteren bir ekran.

Özellikleri:- Hayır.
- Bendable MODUL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamaları elde etmek için ön ve geri bükümü yapabilir.
- İnce ve ışık
Modül koruyucu silikon kabuğu ile, modül sadece 8.6mm ve 0.17kg ağırlığında.
- Çeşitli Şekil
Daire, sütun, dalga... vb. şekillerde yapılabilir.
- Düzgün Kurulum
Modülün hassas boyutu ve kolay manyetik montajı, sorunsuz görsel içerik sunmasını sağlar.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | P4 Esnek LED Ekran |
| Piksel Pitch: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960×720mm |
| Modül boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabine malzemesi: | Basit çelik |
| Sürücü tipi: | Tanrı'nın Sözü, 1/5 |
| Parlaklık: | 800-1000 gece |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 12 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
Uygulamalar:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam tabelaları
Avantaj :
1Birim fiyatı miktarına bağlıdır, size rekabetçi bir fiyat sunabiliriz.
2Ürünlerimiz veya fiyatlarımızla ilgili sorunuz 24 saat içinde yanıtlanacak.
3Ürünlerle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için iyi eğitilmiş ve deneyimli personel.
4. Distribüyeleri benzersiz tasarımınız ve mevcut modellerimiz için sunuluyor.
5Satış alanınızı, tasarım fikirlerinizi ve tüm özel bilgilerinizi koruyun.
Sıkça sorulan sorular:
S1: LED ekran için örnek sipariş verebilir miyim?
A1: Evet, kalite testi ve değerlendirmesi için örnek siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler de kabul edilebilir.
S2: Ürün üzerinde logomun basılmasını sağlayabilir miyim?
A2: Evet, logo baskı mevcuttur. Lütfen önceden bize bildirin ve üretimden önce örneklerimize dayanan tasarımı onaylayın.
LED ekran siparişleri için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A3: Düşük MOQ, 1 metrekare veya bir modül kontrolü mevcuttur.
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A4: Çoğunlukla FOB tren şartlarını kabul ediyoruz, ancak sipariş vermenize ve bir nakliye acentesi ayarlamanıza yardımcı olabiliriz. Genellikle denizde 20 ila 30 gün sürer. Müşteri tasfiyesi için birkaç gün.
S5: Ürünleriniz için garanti veriyor musunuz?
A5: Evet, ürünlerimize 2 yıllık garanti veriyoruz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!