P3.9 Dışarıda sabit LED ekran 6000nits 1000x1000mm Alüminyum Profil Dolabı
1000x1000mm Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,6000nits Dışarısı Sabit LED Ekranı
,Alüminyum Profili Dışarı Sabit LED Ekranı
P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran 6000nits 1000x1000mm Alüminyum Profil Kabin
Ürün Açıklaması:
P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran, dış mekan reklamcılığı ve bilgi ekranı uygulamaları için tasarlanmış yüksek parlaklığa sahip, dayanıklı ve çok yönlü bir çözümdür. 6000nits parlaklığıyla, doğrudan güneş ışığı altında bile içeriğin görünür olmasını sağlar, bu da onu yüksek ortam ışığı seviyelerine sahip ortamlar için ideal hale getirir. Ekran 1000mm x 1000mm ölçülerindedir ve mesajlarınız veya görselleriniz için önemli bir alan sağlar.

Özellikler:
-
Taşınabilir ve uygun maliyetli:LED kabin, metrekare başına yaklaşık 29 kg ağırlığında hafif alüminyumdan yapılmıştır, bu da nakliye masraflarını azaltmaya yardımcı olur.
-
Verimli termal yönetim:Fansız tasarım, modülün alüminyum tabanıyla birleşerek etkili ısı dağılımı sağlar.
-
Kolay ön erişim:Ekran, LED modülünün ve güç kutusunun ön taraftan kolayca çıkarılması ve servisi için %100 tam ön bakım sunar.
-
Şık ve kompakt:Sadece 90 mm'lik bir kabin kalınlığıyla, bu ultra ince tasarım, yerden tasarruf sağlayan kurulumlar için mükemmeldir.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Kiralık LED Ekran |
| Ürün Modeli: | P3.9 |
| Piksel Aralığı: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000×1000x90 mm |
| Modül Boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nits |
| Maks/Ort Güç: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Sahne kiralamada, şarkı ve dans etkinliklerinde, çeşitli konferanslarda, sergilerde, stadyumlarda, tiyatrolarda, oditoryumlarda, konferans salonlarında, çok işlevli salonlarda, toplantı odalarında, performans salonlarında, disko barlarda, gece kulüplerinde, üst düzey eğlence diskolarında, TV Bahar Şenliği Galası'nda, çeşitli il ve şehirlerdeki önemli kültürel etkinliklerde ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.



Destek ve Hizmet:
Satış Öncesi:
1. 24 saat içinde soruları yanıtlayın.
2. Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sağlayın.
3. Veri sayfası sunun.
4. Özel ambalaj tasarımı, fabrika ziyaretleri vb. gibi diğer hizmetler.
Satış Sırasında:
1. Üretimde takip raporu.
2. Her sipariş için kalite test raporu.
3. Müşterinin ihtiyacına göre fotoğraf ve videolar.
4. Ücretsiz yedek parçalar.
Satış Sonrası:
1. Ücretsiz yazılım yükseltmesi.
2. Bakım rehberliği ve sorun çözümleri 48 saat içinde sağlanır.
3. Müşteri memnuniyeti takip raporu.
4. Ücretsiz teknisyen eğitimi.
SSS:
S1. Bir fabrika mısınız?
C1: Evet, fabrika olabiliriz ve 10 yıldır led ekranlara odaklanıyoruz.
S2. Örnek siparişim olabilir mi?
C2: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişi memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık numuneler kabul edilebilir.
S3. Teslim süresi ne olacak?
C3: Örnek 5-7 gün, seri üretim süresi 12-25 gün sürer.
S4. Led ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
C4: Düşük MOQ, örnek kontrol için 1 adet mevcuttur
S5. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
C5: Genellikle ekspres (DHL, UPS, FedEx) ile gönderiyoruz. Gelmesi genellikle 3-5 gün sürer.
Hava yolu ve deniz yolu nakliyesi de isteğe bağlıdır.
S6. Led ekran için sipariş nasıl verilir?
C6: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı, proje boyutu, kiralama veya sabit kurulum gibi bilgileri bize bildirin.
İkinci olarak, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi veriyoruz.
Üçüncüsü, müşteri siparişi onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü, bitmiş ekran kabinini düzenliyoruz.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C7: Evet, ürünlerimize 2 yıl garanti veriyoruz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!