P8 Dış Mekan Sabit LED Ekran Sert Bağlantı IP66 Alüminyum Profil Dolap
IP66 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
,Alüminyum Profili Dışarı Sabit LED Ekranı
,P8 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı
P8 Dışarıda Sabit LED Ekranı Sert bağlantı IP66 Alüminyum Profil Dolabı
Ürün Tanımı:
P8 Outdoor Fixed LED Display, olağanüstü görsel performans sunarken, açık hava ortamlarının zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmış sağlam ve güvenilir bir çözümdür.Bu ekran çözünürlük ve görüntüleme mesafesi arasında bir denge sağlar, reklam panoları, kamu duyuruları ve etkinlik ekranları gibi geniş bir dış mekan uygulamaları için uygundur.
Bu model, çeşitli hava koşullarına dayanabilen güvenli ve istikrarlı bir kurulum sağlayan sert bağlantı yapısına sahiptir.IP66 derecesi toz ve suya karşı gelişmiş koruma sağlar, ekranın uzun ömürlülüğünü ve dış mekanlarda güvenilirliğini sağlar.

Özellikleri:
- Çift Limanlı Modül
Bu modüller, her ikisi de kullanılabilen iki bağlantı bağlantısına sahiptir ve kurulum veya onarım sırasında sol veya sağ taraf arasında seçim yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.
- Ön ve arka servis
Hem modül hem de güç kutusu, çeşitli proje gereksinimleri için esneklik ve kolaylık sağlayan ön veya arka taraftan erişilebilir.
- Su geçirmez
IP66 koruma derecesiyle ekran dayanıklı ve kararlıdır, bu da dış mekanlarda kullanılmak için idealdir.
- Verimli Isı Dağıtımı
Alüminyum profillerden yapılmış olan çerçeve, ısıyı etkili bir şekilde dağıtır.
- Sert Bağlantı
Modüller doğrudan hub kartına bağlıdır.Kablolar, hassas hizalama ile hızlı ve kolay kurulum sağlarve kablo yönetimi gerekliliğini ortadan kaldırmak.
Teknik parametreler:
| Ürün Adı | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Piksel Pitch: | 8 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Kabin boyutu: | 960x960 mm |
| Kabine Kararı: | 120*120 piksel |
| Modül boyutu: | 480x320 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 60*40 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x3=6 parça |
| Piksel yoğunluğu: | 15625 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 22 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Dolabın rengi: | Siyah / Beyaz |
| Sürücü tipi: | 1/4 |
| Parlaklık: | 6000/9000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 580/165 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Şartı kullan: | Dış mekan kullanımı |
| IP derecesi: | IP66 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Görme mesafesi: | ≥10m |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Dış LED ekranların uygulanması, yoğun trafik reklamı için otoyol reklam panolarını, kentsel mesajlaşma için direğe monte edilmiş LED duvarları, dinamik içerik için yol kenarı afişlerini içerebilir.reklamcılığı ve hayranların deneyimini artırmak için spor stadyumlarında büyük LED ekranları.


Kurulum:
Yedi kurulum yolu şunlardır:

Sıkça sorulan sorular:
Bir fabrikaysanız?
A1: Evet, fabrika yapabiliriz ve 10 yıl boyunca LED ekranlara odaklanabiliriz.
S2: Örnek sipariş alabilir miyim?
A2: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.
Peki ya teslim süresi?
A3: Örnek 5-7 gün, seri üretim süresi 12-25 gün gerektirir.
LED ekran siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A4: Düşük MOQ, örnek kontrol için 1pc mevcuttur
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A5: Genellikle ekspres yoluyla göndeririz (DHL, UPS, FedEx).
Hava ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlı.
LED ekran için sipariş nasıl verilir?
A6: Öncelikle proje boyutunu, kiralama veya sabit kurulumunu beğenirken gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, taleplerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncü olarak müşteri siparişi onaylar ve resmi sipariş için depozito yapar.
Dördüncüsü, bitmiş vitrin dolabını düzenliyoruz.
S7: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A7: Evet, ürünlerimize 2 yıllık garanti sunuyoruz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!