P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran Ön Servis Alüminyum Profil Dolap 1000x1000mm
Alüminyum Profili Dışarı Sabit LED Ekranı
,P3.9 Dış mekan sabit LED ekranı
,Ön Hizmet Dışarıda Sabit LED Ekranı
P3.9 Dışarısı Sabit LED Ekran Ön Servis Alüminyum Profil Dolabı 1000x1000mm
Ürün Tanımı:
P3.9 Dışarıdaki Sabit LED Ekranı, sert bir 1000 x 1000 mm kabinde bulunur ve dış mekanlarda en iyi görsel deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.Bu gelişmiş ekran çözümü, uzun süreli performans ve gerçekçi görünümlere odaklanarak tasarlanmıştır., canlı görüntüler, yüksek görünürlük ve esneklik gerektiren uygulamalar için idealdir.

Özellikleri:
-
Taşınabilir ve uygun maliyetli:LED dolabı hafif alüminyumdan yapılmıştır ve metrekare başına yaklaşık 29 kg ağırlığındadır. Bu da nakliye masraflarını azaltmaya yardımcı olur.
-
Verimli ısı yönetimi:Modülün alüminyum tabanıyla birleştirilen fansız tasarım, etkili bir ısı dağılımını sağlar.
-
Ön tarafa kolay erişim:Ekran, LED modülünün ve güç kutusunun ön taraftan kolayca çıkarılmasını ve bakımını sağlayan % 100 tam ön bakım sağlar.
-
Şık ve kompakt:Sadece 90 mm kalınlığında olan bu ultra ince tasarım, alan tasarrufu yapan kurulumlar için mükemmel.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Kiralık LED Ekranı |
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 1000x1000x90 mm |
| Modül boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | F: IP65, R: IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans faaliyetleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, auditoriumlar, ders salonları, çok fonksiyonel salonlar, konferans odaları, performans salonları,Disko barları, gece kulüpleri, yüksek kaliteli eğlence diskoları, TV Bahar Festivali Gala'sı, çeşitli illerde ve şehirlerde ve diğer yerlerde önemli kültürel etkinlikler.



Destek ve Hizmet:
Satış öncesi:
124 saat içinde sorulara cevap verin.
2Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunmak.
3- Veriler listesi.
4Özel paketleme tasarımı, fabrika ziyaretleri vb. gibi diğer hizmetler.
Satış sırasında:
1İzleme raporu hazırlanıyor.
2Her sipariş için kalite testi raporu.
3- Müşterinin gereksinimine göre fotoğraf ve videolar.
4- Ücretsiz yedek parçalar.
Satış sonrası:
1Ücretsiz yazılım yükseltmesi.
2Temizlik rehberliği ve sorun çözümleri 48 saat içinde sağlanır.
3Müşteri memnuniyeti izleme raporu.
4Ücretsiz teknik eğitim.
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kira / sabit LED ekran / Yer LED ekran / düzensiz LED ekranınız var.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3:LED ekran modelleri genellikle PX'de ifade edilir, örneğin P2 P3 P4.....P8, P10, bu ne anlama gelir?
A3: P3 P4.....P8,P10 piksel mesafesinin 3mm 4mm....10mm olduğu anlamına gelir, bu da bir ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel mesafesinin daha küçük olması, LED ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması.
S4: LED ekranımda hangi piksel alanını seçmeliyim?
A4:Led ekranı kullanırken, esas olarak görüntüleme mesafesi, ekran boyutu, istenen etki ve müşteri bütçesi ile belirlenir.
S5: Bir sergi sipariş etmek için, size ne tür bir bilgi sunmam gerekiyor?
A5: Ekranın genişliği / yüksekliğini, ana kullanımını, görüntüleme mesafesini, sahne fotoğraflarını, özel gereksinimleri belirtmelisiniz, sonra size detaylı bir teklif listesi sağlayabilirim.
S6:Nasıl kurulur?
A6:Açık çelik yapı çizimleri ve kurulum rehberliği ve kablolama şeması sağlamak için ücretsiz, ücretsiz uzaktan hata ayıklama.Gerekirse kuruluşu yönlendirmek için mühendislerimizi de siteye gönderebiliriz..
S7:Senin kalitene ne dersin?
A7: Ekranımızın kalitesi mükemmel. Dünyadaki yüksek kaliteli tedarikçilerin malzemelerini kullanıyoruz, üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz,ve her ürünün kalifiye olmasını sağlamak için çoklu kalite denetimini geçmek.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!