P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran 1000 × 1000mm Alüminyum Profil Dolabı
P3.9 Dış Yerleşik LED Ekranı
,1000×1000 mm Dış Yerleşik LED Ekranı
P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran 1000×1000mm Alüminyum Profil Kabin
Ürün Açıklaması:
P3.9 Dış Mekan Sabit LED Ekran reklamcılığı, görsel olarak çarpıcı ve büyüleyici reklamlar oluşturmak için teknolojinin ve yaratıcılığın gücünü birleştirir. Bu ekranlar, yüksek çözünürlüklü görseller, canlı renkler ve dinamik içerik sunarak, onları marka tanıtımı ve bilgi yayılımı için mükemmel bir araç haline getirir. Dikkat çekme, izleyicileri etkileme ve unutulmaz deneyimler yaratma yeteneği, dış mekan LED ekranlarını geleneksel reklam yöntemlerinden ayırır.

Özellikler:
-
Taşınabilir ve uygun maliyetli: LED kabin, metrekare başına yaklaşık 29 kg ağırlığında hafif alüminyumdan yapılmıştır, bu da nakliye masraflarını azaltmaya yardımcı olur.
-
Verimli termal yönetim: Fansız tasarım, modülün alüminyum tabanıyla birleştirilerek etkili ısı dağılımı sağlar.
-
Kolay ön erişim: Ekran, LED modülünün ve güç kutusunun ön taraftan kolayca çıkarılmasına ve servisine olanak tanıyan %100 tam ön bakım sunar.
-
Şık ve kompakt: Sadece 90 mm'lik bir kabin kalınlığıyla, bu ultra ince tasarım, yerden tasarruf sağlayan kurulumlar için mükemmeldir.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Kiralık LED Ekran |
| Ürün Modeli: | P3.9 |
| Piksel Aralığı: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000×1000x90 mm |
| Modül Boyutu: | 500x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 29 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/8; 1/16 |
| Parlaklık: | >6000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/265 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | Ö: IP65, A: IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
Sahne kiralama, şarkı ve dans etkinlikleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, oditoryumlar, konferans salonları, çok işlevli salonlar, toplantı odaları, performans salonları, disko barlar, gece kulüpleri, üst düzey eğlence diskoları, TV Bahar Şenliği Galası, çeşitli il ve şehirlerdeki önemli kültürel etkinlikler ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.


Destek ve Hizmet:
Etkileşimin her aşamasında tam hizmet desteği sunuyoruz.
Satın Alma Öncesi:
Ekipmanın kurulumu konusunda kapsamlı üretim talimatları ve uzman rehberlik alacaksınız.
Satın Alma Sırasında:
Terzi çözümler, yaratıcı görsel tasarımlar ve etkileyici proje örnekleri sunuyoruz.
Satın Alma Sonrası:
İki yıllık garanti, özel bir bakımın keyfini çıkarın.
SSS:
S1: Ne tür bir ekran sağlıyoruz?
A1: Seçmeniz için iç/dış mekan/kiralık/sabit LED ekran/Zemin LED Ekranı/Düzensiz LED ekranımız var.
S2: LED ekran üreticisi misiniz? Evet ise, hangi şehirde?
A2: Evet, Fabrikamız 3000 metrekarelik bir alana sahiptir. Ve biz GUANGDONG Eyaleti, SHENZHEN şehrindeyiz.
S3: LED ekran modelleri genellikle Px olarak ifade edilir, örneğin P2 P3 P4.....P8, P10, bu ne anlama geliyor?
A3: P3 P4.....P8,P10, piksel aralığının 3mm 4mm....10mm olduğu anlamına gelir, bu da bir ekranın çözünürlüğünü belirler. Piksel aralığı ne kadar küçükse, led ekran çözünürlüğü o kadar yüksektir.
S4: LED ekranımda hangi piksel aralığını seçmeliyim?
A4: Led ekran kullanmak, esas olarak izleme mesafesi, ekranın boyutu, istenen efekt ve müşteri bütçesi tarafından belirlenir.
S5: Bir ekran sipariş etmek için size ne tür bilgiler sunmalıyım?
A5: Ekranın genişliğini/yüksekliğini, ana kullanımını, izleme mesafesini, sahne fotoğraflarını, özel gereksinimleri sağlamalısınız, daha sonra size ayrıntılı bir fiyat teklifi listesi sağlayabilirim.
S6: Nasıl kurulur?
A6: Ücretsiz olarak ayrıntılı çelik yapı çizimleri ve kurulum rehberliği ve kablo şeması, ücretsiz uzaktan hata ayıklama sağlıyoruz. Gerekirse kurulumu yönlendirmek için mühendislerimizi de siteye gönderebiliriz.
S7: Kaliteniz nasıl?
A7: Ekranımızın kalitesi mükemmeldir. Dünyadaki yüksek kaliteli tedarikçilerin malzemelerini kullanıyoruz, üretim sürecini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz ve her ürünün nitelikli olduğundan emin olmak için çoklu kalite kontrolünden geçiyoruz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!