P4 Esnek LED Ekranı SMD2121 Basit Çelik Dolapla Ön Servis
P4 Esnek LED Ekranı
,Ön Hizmet Esnek LED Ekranı
,SMD2121 esnek LED ekranı
P4 Esnek LED Ekran SMD2121 Ön Servis Basit Çelik Kabinli
Ürün Açıklaması:
P4 Esnek LED Ekran Ekran, PCB'sinin yumuşak özellikleri sayesinde farklı eğimli yüzeylere sahip metal çerçeveye uyum sağlayabilir, böylece kavisli yüzeylerin LED ekran efektini gerçekleştirir. Farklı resimler ve video içerikleri oynatılabilir, bu da yumuşak modülü yaratıcı tasarım ve kentsel güzelleştirmede çok iyi bir şekilde uygular.
- İyi esneklik, keyfi olarak bükülebilir, bireysel tasarıma uygun;
- Daha karmaşık ortamlara uyum sağlayın, daha iyi görüş açısı parlaklığı;
- Özel PCB teknolojisi, 120º'ye kadar bükülebilir;
- Yumuşak alt kabuk statik elektriği önler;
- Mıknatıs tamamen oyulmuştur ve manyetik kuvvet büyüktür;
- İyi düzlük;
Özellikler:
1. BÜKÜLEBİLİR MODÜL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamayı elde etmek için ön ve ters bükme yapabilir. LED silindir oluşturmak için minimum çap 1m.
2. İNCE VE HAFİF
Modül koruyucu silikon kabuk ile modül sadece 8,6 mm'dir ve 0,17 kg ağırlığındadır.
3. ÇEŞİTLİ ŞEKİL
Daire, sütun, dalga vb. şekiller için yapılabilir
4. ÖN SERVİS
Mıknatıslarla sabitlenir, kolay ve hızlı kurulum, önden erişim ve bakım
5. KUSURSUZ KURULUM
Hassas modül boyutu ve kolay manyetik kurulum, kusursuz görsel içerik sunmasını sağlar.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Esnek LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin Boyutu: | 960×720mm |
| Modül Boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabin Malzemesi: | Basit Çelik |
| Sürüş Tipi: | 1/15 |
| Parlaklık: | 800-1000nits |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP20 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 12 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam tabelaları
- İç dekorasyon
SSS:
S1: Ne tür bir ekran sağlıyoruz?
A1: İç/dış mekan/kiralama/sabit LED ekran/Zemin LED Ekran/Düzensiz LED ekranımız var/Esnek LED Ekran seçmeniz için.
S2: LED ekran üreticisi misiniz? Evet ise, hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik bir alana sahip. Ve biz SHENZHEN şehrinde, GUANGDONG Eyaletindeyiz.
S3: Paket detaylarını öğrenebilir miyim?
A3: Sabit kurulum için ahşap kasa kullanıyoruz, genellikle 1 ahşap kasada 2 veya 4 kabin;
Kiralama pazarı için, uçuş kasası kullanmanızı öneririz, genellikle bir uçuş kasasında 8 kabin.
Ekranı yolda korumak güvenli, aynı zamanda ekonomik.
S4: HD video oynatabilir mi?
A4: Evet, Linsn/nova kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir
S5: Kontrol sistemi nedir?
A5: Bu model için standart kontrol sistemimiz Linsn/ Novastar'dır. Ayrıca Xixun, TF, Colorlight vb. gibi diğer kontrol sistemlerini de destekler.
S6: DIP(1R1G1B) ve sSMD(Tek LED, 3'ü 1 arada) arasındaki fark nedir?
A6: SMD(Tek LED, 3'ü 1 arada) LED Ekran, bir pikselin bir LED lambası vardır, bir LED Lambada 3 LED çipi;
Geleneksel DIP(1R1G1B) bir pikselde 3 LED Lamba kullanır.
SMD(Tek LED), ekranlardaki LED'i azaltır, ekranın grenliliğini azaltır ve ekranın homojenliğini iyileştirir, bu da ekranın daha geniş bir görüş açısına ve pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Teknoloji gelişmiş ve SMD parlaklığı iyileştirilmiş olduğundan, SMD giderek daha fazla dış mekanda kullanılmaktadır.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!