P5 Dışarıda Sabit LED Ekran 960*540mm Alüminyum Profili Su geçirmez IP65 Ön Servis
P5 Dış Mekan Sabit LED Ekran
,Su geçirmez
,dışarıdaki sabit LED ekranı
P5 Dışarıda Sabit LED Ekran 960*540mm Alüminyum Profili Su geçirmez IP65 Ön Servis
Ürün Tanımı:
P5 Dışarıdaki sabit LED ekranıDayanıklılık ve görsel mükemmelliğin çok önemli olduğu açık hava ortamları için tasarlanmış sağlam ve yüksek performanslı bir ekran çözümüdür.Sadece yapısal bütünlüğü sağlamakla kalmayıp aynı zamanda hafif ve zarif tasarımına katkıda bulunan bir alüminyum profili ile titizlikle üretilmiştir..
Özellikleri:
- 16:9 Altın oranı:Modül boyutu:480*270mm;Kabine boyutu:960*540mm
- İnce ve hafif: Tek dolap 11.5kg, kalınlığı 58mm
- Modül mıknatıs tasarımı: Güç kutusu bireysel olarak çıkarılabilir.
- Modüler tasarım: Ön servis
- Hızlı ve kolay montaj
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Dışarıda sabit LED ekranı |
| Piksel Pitch: | 5 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 960×540 mm |
| Modül boyutu: | 480x270 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 13kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum Profili |
| Sürücü tipi: | 1/9 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Dış Reklam:Yüksek parlaklık ve hava koşullarına dayanıklılığı, dışarıdaki reklam panoları için mükemmel hale getiriyor ve yoldan geçenlerin dikkatini çekiyor.
- Halka açık bilgi göstergeleri:Meydanlar, parklar ve ulaşım merkezleri gibi kamu alanlarında gerçek zamanlı bilgi göstermek için idealdir.
- Marka ve Kimlik:Dış ticari alanlarda yüksek görsel etkisi olan marka mesajlarını ve kimlik unsurlarını sergilemek için ekranı kullanın.
- Canlı Etkinlikler:Konserlerde, spor etkinliklerinde ve fuarlarda etkinlik bilgilerini ve promosyonlarının görünürlüğünü artırın.
Kurulum:
Dış LED ekranın kurulumu

Sıkça sorulan sorular:
S1: Ne tür bir ekran sunuyoruz?
A1: İç / dış / kira / sabit LED ekran / Yer LED ekran / düzensiz LED ekranınız var.
S2: LED ekran üreticisiniz.Eğer evet ise hangi şehirde?
A2: Evet, fabrikamız 3000 metrekarelik ve Guangdong eyaletinin Shenzhen şehrindeyiz.
S3: Paketin detaylarını öğrenebilir miyim?
A3: Sabit montaj için, genellikle 2 veya 4 dolap 1 ahşap dolapta kullanıyoruz.
Kiralama pazarı için, uçuş çantası kullanmanızı öneririz, genellikle bir uçuş çantasında 8 dolap.
Yolda ekranı korumak güvenli, ayrıca ekonomik.
S4: HD video oynatabilir mi?
A4: Evet, Linsn/nova kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir
S5: Kontrol sistemi nedir?
A5: Bu model için standart kontrol sistemimiz Linsn / Novastar. Ayrıca Xixun, TF, Colorlight gibi diğer kontrol sistemlerini de destekler.
S6: DIP ((1R1G1B) ve sSMD ((Bir LED, 3'te 1) arasındaki fark nedir?
A6: SMD ((Bir LED, 3'te 1) LED Ekranı, bir pikselde bir LED lambası, bir LED lambasında 3 LED çipi;
Geleneksel DIP ((1R1G1B) bir pikselde 3 LED lamba kullanır.
SMD ((Bir LED), ekranlardaki LED'i azaltır, ekranın tanelerini azaltır ve ekranın tekilliğini iyileştirir, bu da ekranın daha geniş bir görüntüleme açısına ve pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlar.Teknolojinin gelişmesi ve SMD parlaklığının iyileştirilmesiyle, SMD daha çok dışarıda kullanılıyor.
S7: Arızalı ile nasıl başa çıkılır?
A7: Öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilir ve kusurlu oran daha az olacaktır
% 0,2'den fazla.
İkincisi, garanti süresi boyunca, küçük miktarda yeni siparişle yeni bir modül göndereceğiz.
Kusurlu seri ürünler için, onları onaracağız ve size geri göndereceğiz ya da çözümü tartışabiliriz
Gerçek duruma göre tekrar aramak da dahil.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!