P6.25 İç mekan Holografik Şeffaf LED Ekranı SMD1415 Yüksek Şeffaflık oranı 70%
İçerideki Holografik Şeffaf LED Ekranı
,SMD1415 Holografik Şeffaf LED Ekranı
,P6.25 İç mekan şeffaf LED ekranı
P6.25 İç Mekan Holografik Şeffaf LED Ekran SMD1415 Yüksek Şeffaflık Oranı %70
Ürün Açıklaması:
P6.25 İç Mekan Holografik Şeffaf LED Ekran, holografinin büyüleyici görsellerini arka servis kolaylığı ile birleştiren sofistike bir led ekran çözümüdür. Bu ürün, kolay bakım avantajıyla birlikte sürükleyici bir görsel deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır.

Özellikler:
-
Şeffaf:Sektörde ilk, yapısal bir omurga olmadan; Gerçekten tamamen şeffaf; Geçirgenlik %70'e ulaşabilir
- İnce: Modül kalınlığı<3mm; Dikişsiz kavisli yüzey montajı; Cam üzerine sorunsuz entegre
- Katlanabilir ve keyfi dönüşüm şekli; Yumuşak ve bükülebilir. Farklı sahneler için, örneğin üçgenler, elipsler vb. gibi farklı şekillerde özelleştirilebilir.
- Keyfi kesim, dikişsiz birleştirilmiş ekran: Ekran boyutu keyfi olarak kırpılabilir, dikişsiz birleştirme ekranının ekran boncukları arasındaki mesafe ne kadar yakın olursa, piksel yoğunluğu o kadar net olur. Ve dikişsiz kırpılmış ekran, kurulum ve bölgesel taşıyıcı ile eşleşmek için daha esnektir.
Teknik Parametreler:
| Piksel Aralığı: | 6.25x6.25 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 1R1PG1PB UV |
| Modül Boyutu: | 600/1200/1800x100mm(U/G) |
| Kabin Boyutu: | 600/1200/1800x500/600/700/800mm |
| Panel Ağırlığı: | 6 kg/m² |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum+PCB |
| Sürüş Tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-5000nits |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m² |
| Bakım: | Arka servis |
| IP Derecesi: | IP42 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Şeffaflık Oranı: | %70 |
| Gri Ölçek: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10℃~+40℃ |
| Çalışma Nemi: | %35~%85 RH |
Uygulamalar:
-
Perakende Ekranları: Alışveriş yapanların dikkatini çeken ve sürükleyici bir alışveriş deneyimi sağlayan dinamik holografik ekranlarla ürün vitrinlerini geliştirin.
-
Galeriler ve Sergiler: Ziyaretçilerin sanat eserlerini yeni bir ışıkta görmelerini sağlayarak sanat ve sergiler için benzersiz bir görüntüleme deneyimi sağlayın.
-
Kurumsal Ortamlar: Kalıcı bir izlenim bırakan etkili sunumlar ve bilgilendirici ekranlar için konferans salonlarında ve lobilerde kullanın.
-
Eğlence Mekanları: Tiyatrolarda, kulüplerde ve diğer eğlence mekanlarında sürükleyici ortamlar yaratın, ortama derinlik ve heyecan katın.

SSS:
S1: P6.25 İç Mekan Holografik Şeffaf LED Ekran için hangi aralığa sahipsiniz?
C1: Ağırlık yaklaşık 6 kg/m².
S2: P6.25 İç Mekan Holografik Şeffaf LED Ekran için hangi aralığa sahipsiniz?
C2: P3.9 ve P6.25 aralıklarına sahibiz.
S3: Ticaret şirketi misiniz yoksa üretici mi?
C3: VISUAL WORLD, profesyonel bir LED ekran üreticisidir ve profesyonelAr-Ge ekibi ve yetenekli QC ekibi ile 10 yıldır led ekran sektöründe yer almaktadır.
S4: Kontrol sistemi nedir? Nasıl çalışır?
C4: Nova Taurus Serisi asenkron kontrol sistemini kullanıyoruz. Küme oynatmayı ve yönetimi destekler.
APP/
Telefon/WIFI Ipad/Dizüstü Bilgisayar/PC/Bulut kontrolünü destekler. Kontrolü çok kolay ve kullanışlıdır.S5: En iyi hizmetiniz nedir?
C5: Müşteri sorumluluk sistemine bire bir satış mühendisi. Şunları yapacağız:
1)
Projenizi tanıyın ve bunun için en iyi çözümü sağlayın.2) Siparişinizi takip edin ve size her adımı ve detayını bildirin.
3) Ekranı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı öğretin.
4) Ekranınızın sonraki kullanımına özen gösterin ve satış sonrası hizmetinizin iyi olmasını sağlayın.
S6: Garanti Süreniz nasıl?
C6: 2 yıl garanti.
Sipariş verdikten sonra herhangi bir sorununuzu çözmek için profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var.Ve özel satış
mühendisiniz de herhangi bir sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.