Kapalı P4 Esnek LED Ekran Ön Hizmet Basit Çelik 960×720mm Dolabı
P4 Esnek LED Ekranı
,Ön Hizmet Esnek LED Ekranı
,Çelik dolap Esnek LED Ekranı
İç Mekan P4 Esnek LED Ekran Ön Servis Basit Çelik 960×720mm Kabin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:
İç mekan P4 esnek LED ekran, baskılı devre kartının esnek özellikleri sayesinde çeşitli yay şeklindeki metal çerçevelerle birleştirilebilir ve bu da ona kavisli bir LED ekran efekti verir. Bu nedenle, bu yazılım modülü yaratıcı ve kentsel ortamlarda mükemmel uygulama değerine sahiptir.
ÖZELLİKLER:
1. BÜKÜLEBİLİR MODÜL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamayı elde etmek için öne ve arkaya bükülebilir. LED silindir oluşturmak için minimum çap 1m.
2. İNCE VE HAFİF
Modül koruyucu silikon kabuk ile modül sadece 8,6 mm'dir ve 0,17 kg ağırlığındadır.
3. ÇEŞİTLİ ŞEKİL
Daire, sütun, dalga vb. şekiller için yapılabilir
4. ÖN SERVİS
Mıknatıslarla sabitlenir, kolay ve hızlı kurulum, önden erişim ve bakım
5. KUSURSUZ KURULUM
Hassas modül boyutu ve kolay manyetik kurulum, kusursuz görsel içerik sunmasını sağlar.
TEKNİK PARAMETRELER:
| Teknik Parametreler | Esnek LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin Boyutu: | 960×720mm |
| Modül Boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabin Malzemesi: | Basit Çelik |
| Sürüş Tipi: | 1/15 |
| Parlaklık: | 800-1000nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP20 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 12 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
KURULUM AKSESUARLARI:

KURULUM ADIMLARI:

UYGULAMA:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam panoları
- İç dekorasyon
SSS:
S1: Biz kimiz?
A1: Genel merkezimiz Çin'in Shenzhen şehrinde bulunmaktadır ve LED ekranlarda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Güçlü teknik gücümüz mükemmel kaliteyi garanti eder.
S2: Bizden neler satın alabilirsiniz?
A2: Kiralık LED Ekran, Dış Mekan LED Ekran, İç Mekan LED Ekran, Şeffaf LED Ekran, Zemin Karo Ekranı, Yaratıcı Tasarım LED Ekran ve vb.
S3: LED ekran için numune siparişi verebilir miyim?
A3: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık numuneler kabul edilebilir.
S4: Kurşun zamanı ne olacak?
A4: Numune 3-5 gün, seri üretim süresi 1-2 hafta gerektirir.
S5: Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A5: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gönderiyoruz. Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlıdır.
S6: Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
A6: 2 yıl garanti. Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numune ve sevkiyattan önce son Kontrol.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!