P4 Kapalı Esnek LED Ekranı 960×720mm Basit Çelik Dolapla Ön Hizmet
Ön hizmet Esnek LED Ekranı
,P4 İçerideki Esnek LED Ekranı
P4 Kapalı Esnek LED Ekranı 960×720mm Basit Çelik Dolapla Ön Hizmet
Ürün Tanımı:
P4 İç mekan esnek LED ekranıEkran, PCB'sinin yumuşak özellikleri nedeniyle metal çerçeveye farklı camber yüzeyleri ile uyum sağlayabilir ve böylece kavisli yüzeylerin LED ekran etkisini gerçekleştirebilir.Farklı resim ve video içeriği oynatılabilir, bu da yumuşak modülü yaratıcı tasarım ve kentsel güzelleştirmede çok iyi kullanır.
- Hayır.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
- Yer tasarrufu yapan kompakt tasarım, yer ve işgücü maliyetlerini tasarrufu sağlar;
- Esnek özellikler, kolay montaj ve farklı bina yapılarına uyarlanabilir;
- Boyut, şekil ve piksel pitch için geniş bir özelleştirme seçeneği ile son derece özelleştirilebilir özellikler;
- Yüksek manevra - kurulumu, sökülmesi, katlanması, depolanması ve taşınması kolaydır.
Özellikleri:
- Esnek:Yumşak PCB tasarımı, eğrilebilir, esnek kurulum
- Eğri: 110°'dan 180°'ya kadar eğri açı, iç ve dış eğri
- Çoklu şekiller mevcuttur:Yumşaq modüller yuvarlak, konveks, konkaf, s şekilleri ve diğer düzensiz şekiller için çalışır.
- Mıknatıs ön servisi:Modüller üzerindeki mıknatıslarla tamamen ön servisi. Asma veya yüksek kurulum pozisyonu için güvenlik ipi modüle eklenebilir.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Esnek LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960×720mm |
| Modül boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabine malzemesi: | Basit çelik |
| Sürücü tipi: | Tanrı'nın Sözü, 1/5 |
| Parlaklık: | 800-1000 gece |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 12 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Davayla:


Sıkça sorulan sorular:
S1.Reklam işareti LED video duvar ekranı için nasıl doğru bir teklif alabilirim?
A1:a. Lütfen hangi ekrana ihtiyacınız olduğunuzu bize bildirin; içeride mi dışarıda mı; piksel,ekran boyutu vb.
b.Lütfen bize kullanım senaryolarını (konsertler, kiliseler, sergi salonları, konferans odaları, alışveriş merkezi reklam panoları) söyleyin.
c. CAD çizimleri, sanat eserleri olması daha iyi olur.
S2. İç ve dış LED ekran fiyatını öğrenmem ne kadar sürer?
A2: Genellikle sorunuzu aldıktan hemen sonra alıntı yaparız.
- Eğer acilen bir fiyata ihtiyacınız varsa, lütfen bir TM mesajı gönderin, e-posta,whatsapp veya diğer yollarla bizimle iletişime geçin
Örnek alıp sipariş verebilir miyim?
A3: Evet, hoş geldiniz.
S4. Teslimat süreniz nedir? İç ve dış sabit video duvarı, iç ve dış kiralama LED paneli
A4: Sipariş durumuna bağlı olarak, stoktaki LED modülleri ertesi gün gönderilecektir.
- Genellikle küçük miktarlarda özel ürünler 15 gün içinde gönderilir ve büyük miktarlarda 15-20 iş günü vardır.
LED ekranınızın garantisi kaç yıldır? (Yaratıcı esnek LED ekranı, şeffaf ekran)
A5: LED ekranlarına bağlı olarak, 2-5 yıllık garanti farklı siparişler için geçerlidir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!