P3.9 Sahne Kiralama LED Ekranı
,Alüminyum Sahne Kiralama LED Ekranı
Açık P3.9 Ölçme dökme Alüminyum malzemesi Sahne Kiralama LED Ekranı
Ürün Tanımı:
Sadece en iyisi yeterlidir. Bu kira led ürünü 500x500mm, sezgisel akıllı kilit sistemi sayesinde hızlı kurulum sağlayan dayanıklı ancak hafif bir LED çözümü sunar.Bu büyük LED duvarları ve tavanları hızlı ve verimli inşa etmek için idealdir.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1Piksel mesafesi: 3.9mm.
2LED markası NationStar ya da Kinglight.
3IC ICN2153, yenilenme hızı 3840Hz'e ulaştı.
4Parlaklık 5000 nit.
Özellikleri:
Visual World, yüksek hassasiyetli dolap, arka erişim, su geçirmez modüller, tavana monte edilecek güvenlik ipleriyle donatılabilir.Yüksek parlaklık5000:1 kontrast ve iyi video performansı, kiralama etkinlikleri için mükemmel bir seçim.
1- Çok şaşırtıcı.
Optimize edilmiş siyah bir vücut nedeniyle daha güçlü, daha az yansıma ve daha fazla kontrast, elde edilen renkler çarpıcıdır.
2Yüksek parlaklık.
5000 nit'e kadar, açık hava kullanımı için mükemmel.
3Hızlı kurulum
Akıllı kilit ve dolap mıknatısı tasarımı, hızlı ve kolay montaj.
4Hafif.
Dolabın ağırlığı 8 kg, nakliye masraflarını ve yükleme işgücü masraflarını tasarruf ettiriyor.
5RADIAN LOCK Tasarımı
+12°, +3°, 0°, -3°,-12°
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 662/221 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam

Dışarıda kullanmak için istikrarlı bir kaliteli kiralık LED ekran ürünü arıyorsunuz? Önemli led kiralama projeleriniz için en iyi seçimler bizim döşeme döküm alüminyum kiralık LED panelleridir.Hızlı kilitler ve plug-and-play kabloları ile donatmakEğer bu ürün için daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Hizmetimiz:
Satış öncesi hizmet:
Sorular 24 saat içinde yanıtlanacak. Müşteri için pazar araştırması ve tahmin. Müşterinin gereksinimlerine göre benzersiz ve profesyonel çözümler sunun. Veri sayfası ve numuneler sunulur.Özel paketleme tasarımı gibi diğer gerekli hizmetler, fabrika ziyaretleri ve benzeri.
Satış servisi:
Üretim prosedürlerini her zaman takip etmek. Üretim sırasında müşteri gereksinimlerine göre fotoğraf ve videolar sağlamak. Ücretsiz yedek parçalar sağlanmıştır.
Satış sonrası hizmet:
Şikayet yanıt süresi 24 saatten fazla değildir; bakım rehberliği ve sorun çözümü 48 saat içinde sağlanır. Garanti: 24 ay. Ücretsiz teknisyen eğitimi. Tam dosya seti ücretsiz,kurulum rehberliği dahil olmak üzere, yazılım işletim kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılım CD'si ve benzeri.

Sıkça sorulan sorular:
S1. Ürün özelleştirilebilir mi?
Evet, müşterilerin gereksinimlerine göre ürünü özelleştirebiliriz, sadece proje detaylarını vermeniz gerekir.
S2: teslimat şartlarınız nedir?
EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU...
Teslimattan önce tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
Evet, teslimat öncesi %100 testimiz var.
S4. Hangi sertifikaları sağlayabilirsiniz?
CE, RoHS, FCC, ETL, CB
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!