P4 Kapalı esnek LED Ekran Ön hizmetli alan tasarrufu
Ön Hizmet Esnek LED Ekranı
,Yer tasarrufu tasarımı Esnek LED Ekran
,P4 Kapalı esnek LED ekranı
P4 İç mekan esnek LED ekranıÖn hizmet
Ürün Tanımı:
P4 Kapalı ön hizmet esnek LED ekranıPCB'sinin yumuşak özellikleri nedeniyle metal çerçeveye farklı kayma yüzeyleri yerleştirebilir ve böylece kavisli yüzeylerin LED ekran etkisini gerçekleştirebilir.Farklı resim ve video içeriği oynatılabilir, bu da yumuşak modülü yaratıcı tasarım ve kentsel güzelleştirmede çok iyi kullanır.
- İyi esneklik, keyfi olarak bükülebilir, bireysel tasarıma uygun;
- Daha karmaşık ortamlara uyum sağlar, daha iyi görüntüleme açısı parlaklığı;
- Özel PCB teknolojisi, 120o'ya kadar bükülebilir;
- Yumuşak alt kabuğu statik elektriği engeller.
- Mıknatıs tamamen boş ve manyetik kuvvet büyüktür.
- İyi düzlük;
Özellikleri:
- Esnek:Yumşak PCB tasarımı, eğrilebilir, esnek kurulum
- Eğri: 110°'dan 180°'ya kadar eğri açı, iç ve dış eğri
- Çoklu şekiller mevcuttur:Yumşaq modüller yuvarlak, konveks, konkaf, s şekilleri ve diğer düzensiz şekiller için çalışır.
- Mıknatıs ön servisi:Modüller üzerindeki mıknatıslarla tamamen ön servisi. Asma veya yüksek kurulum pozisyonu için güvenlik ipi modüle eklenebilir.
Teknik parametreler:
| Teknik parametreler | Esnek LED Ekranı |
| Piksel Pitch: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960×720mm |
| Modül boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabine malzemesi: | Basit çelik |
| Sürücü tipi: | Tanrı'nın Sözü, 1/5 |
| Parlaklık: | 800-1000 gece |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 12 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam tabelaları
- İç dekorasyon


Sıkça sorulan sorular:
S1: Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A1: Biz LED üreticisi, OEM & ODM isteğe bağlı, çoklu çözüm sağlayıcısı, LED endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim!Visual World LED endüstrisine yapay zeka uygulamaya adanmış modern bir fabrikadır..
S2: Mobius Ring için işe yarıyor mu?
A2: Evet, yapabiliriz. Farklı piksel tonlamaları ile bir kaç mobil halka örneği yaptık.
S3:Nasıl gönderilir?
A3: İsteğe bağlı ve müşterinin seçimine saygı duyuyoruz. Hava kargosu, DHL ((Fedex, UPS vb.) uluslararası ekspres şirket tarafından göndermeyi seçebilirsiniz,Ya da deniz yoluyla malınızın ağırlığına ve hacmine ve ihtiyacınız olan teslimat süresine göre.
Q3: Alındıktan sonra nasıl kurulur?
A3: Kurulum için size rehberlik etmek için çizimi sunacağız, hatta gerekirse mühendisimizi yardım için göndereceğiz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!