İçeride Ön Hizmet P4 960×720mm dolaplı esnek LED ekran
Ön Hizmet Esnek LED Ekranı
,960×720mm Esnek LED Ekranı
P4 İç Mekan Ön Servis Esnek LED Ekran 960×720mm Kabinli
Ürün Açıklaması:
P4 İç Mekan Ön Servis Esnek LED Ekran PCB'sinin yumuşak özellikleri sayesinde farklı eğimli yüzeylere sahip metal çerçeveye uyum sağlayabilir, böylece kavisli yüzeylerin LED ekran efektini gerçekleştirir. Farklı resimler ve video içerikleri oynatılabilir, bu da yumuşak modülü yaratıcı tasarım ve kentsel güzelleştirmede çok iyi bir şekilde uygular.
Ürüne Hızlı Bakış:
- Yer tasarrufu sağlayan kompakt tasarım, yerden ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar;
- Esnek özellikler, kolay kurulum ve farklı yapı yapılarına uyarlanabilir;
- Boyut, şekil ve piksel aralığı için çok çeşitli özelleştirme seçenekleriyle son derece özelleştirilebilir özellikler;
- Son derece manevra kabiliyeti yüksek - kurulumu, sökülmesi, katlanması, saklanması ve taşınması kolaydır.
Özellikler:
1. BÜKÜLEBİLİR MODÜL
Esnek modüller, iç ve dış kavisli uygulamayı elde etmek için öne ve arkaya bükülebilir. LED silindir oluşturmak için minimum çap 1m.
2. İNCE VE HAFİF
Modül koruyucu silikon kabuk ile modül sadece 8,6 mm'dir ve 0,17 kg ağırlığındadır.
3. ÇEŞİTLİ ŞEKİL
Daire, sütun, dalga vb. şekiller için yapılabilir
4. ÖN SERVİS
Mıknatıslarla sabitlenir, kolay ve hızlı kurulum, önden erişim ve bakım
5. KUSURSUZ KURULUM
Hassas modül boyutu ve kolay manyetik kurulum, kusursuz görsel içerik sunmasını sağlar.
Teknik Parametreler:
| Teknik Parametreler | Esnek LED Ekran |
| Piksel Aralığı: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin Boyutu: | 960×720mm |
| Modül Boyutu: | 240x120 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 19kg |
| Kabin Malzemesi: | Basit Çelik |
| Sürüş Tipi: | 1/15 |
| Parlaklık: | 800-1000nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| IP Derecesi: | IP20 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 12 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
Uygulamalar:
- Yaratıcı tasarım
- Bilim Müzesi
- Heteromorfik bina
- Reklam panoları
- İç dekorasyon



SSS:
S1: Möbius halkası için çalışır mı?
C1: Evet, yapabiliriz. Farklı piksel aralıklarına sahip birkaç Möbius halkası vakası yaptık.
S2: Nasıl gönderilir?
C2: İsteğe bağlıdır ve müşterinin seçimine saygı duyuyoruz. Mallarınızın ağırlığına ve hacmine ve ihtiyacınız olan teslimat süresine göre hava kargo, DHL (Fedex, UPS vb.) uluslararası ekspres şirketi veya deniz yoluyla göndermeyi seçebilirsiniz.
S3: Aldıktan sonra nasıl kurulur?
C3: Kurulum için size çizim sunacağız, hatta gerekirse mühendislerimizi size yardım etmeleri için göndereceğiz.
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!