P3.75 Dış Ev İçi Sabit LED Ekran 960×540mm Kabine 800-1000nits Parlaklık
Sabit İçeride LED Ekranı
,800-1000nits İç mekan LED ekranı
,Dışarıda İçeride LED Ekranı
800-1000nits Parlaklık P3.75 Dış İç 960×540mm Kabine Sabit LED Ekran
Ürün Tanımı:
P3.75 İç mekan sabit LED ekranıIP42 derecesi, uzun ömrü, geniş görüntüleme açısı, yüksek tazeleme hızı,ve sabit kurulum tasarımı, herhangi bir kapalı etkinlik veya mekan için mükemmel bir seçimdir. Kapalı Sabit LED Ekranın gücünü deneyimleyin ve çarpıcı görsel ekranıyla izleyicilerinizi büyütün.
Özellikleri:
- Güvenilir Tedarik Yeteneği: Ayda 2000 metrekarelik üretim kapasitemiz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmemizi sağlar.
- IP42 derecesi: LED ekranımız IP42 derecesine sahiptir, bu da iç mekanlarda kullanılmak için uygun olup toz ve küçük nesnelere karşı koruma sağlar.
- 960×540'ın en iyi kabin boyutu: P5 LED ekranımızın kabin boyutu, zarif ve modern bir görünümü korurken mükemmel görüntüleme deneyimi sağlamak için dikkatlice tasarlanmıştır.
- Geniş Çalışma Sıcaklığı Arası: LED ekranımız -20°C'den +50°C'ye kadar sıcaklıklarda çalışabilir.
- Dayanıklı Alüminyum Profil Dolabı: P5 LED ekranımızın dolabı yüksek kaliteli alüminyum profillerden yapılmıştır, bu da hafif, dayanıklı ve kurulumu kolaydır.
Teknik parametreler:
| Ürün modeli: | FX-BLOCK |
| Piksel Pitch: | 3.75 mm |
| LED Tipi: | SMD2121 |
| Kabin boyutu: | 960x540 mm |
| Kabine Kararı: | 256*144 piksel |
| Modül boyutu: | 480x270 mm |
| Modül çözünürlüğü: | 128*72 piksel |
| Modül Qty/kabine: | 2x2 = 4 adet. |
| Piksel yoğunluğu: | 70756 nokta/metrekare |
| Kabin Ağırlığı: | 12 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum profili |
| Sürücü tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 800-1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 540/190 W/m2 |
| Bakım: | Ön/Arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20/IP43 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulamalar:
- Konserler ve Performanslar: P5 İçerideki Sabit LED Ekranımız konserler ve performanslar için idealdir ve izleyicilere sürükleyici bir görsel deneyim sunar.Yüksek çözünürlük ve renk doğruluğu canlı yayın göstermek için mükemmel yapar, müzik videoları ve sahne efektleri.
- Ticaret Fuarları ve Sergiler: Potansiyel müşterilerinizi ticari fuarlarda ve sergilerde P5 İçeride Sabit LED Ekranımızla etkileyin.Ayrıca, markanızı ve ürünlerinizi dinamik ve göz alıcı bir şekilde sergilemek için içeriği özelleştirebilirsiniz..
- Spor Etkinlikleri: P5 İçeride Sabit LED Ekranımızla spor etkinliklerinin heyecanını bir sonraki seviyeye taşıyın.Yüksek tazeleme hızı ve sorunsuz görüntü gösterimi canlı spor maçlarını ve tekrarlarını yayınlamak için mükemmel hale getiriyorAyrıca hava koşullarına dayanıklıdır ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir, bu da hem kapalı hem de açık hava spor etkinlikleri için uygundur.
Hizmet ve Destek:
- Kullanıcıları kılavuzlara dayanarak eğitebiliriz.
- Mühendisimiz müşteri ülkesine gidebilir.
- Metalik yapıyı hazırlamak için müşteriye detaylı CAD çizimleri sağlıyoruz;
- Teklif edilen OEM hizmeti;

Sıkça sorulan sorular:
S1: Neden Yeşil Görsel Dünyayı seçtiniz?
A1: Nasıl Seçilir = Yüksek Kalite + Sıkı Kalite Kontrolü + Yaşlanma Zamanı + Hızlı Nakliye Zamanı + Profesyonel & Hızlı Cevap + Risksiz
Görsel Dünya = Kalite Güvencesi + 5 Adım Sıkı QC + 72 Saat Yaşlanma Zamanı + Mümkün olduğunca Hızlı Gemi + Üstün 99.8% Müşteri Memnuniyeti + 2 Yıl Garanti.
S2: Nasıl bir LED ekran sunuyorsunuz?
A2: Ürünlerimiz iç ve dış mekanlar için LED tam renkli ekran, Kiralama LED Ekranı, LED reklam ekranı, LED sahne ekranı, LED düzensiz şekilli ekran, kamyon mobil LED ekranı,LED spor ekranı, LED trafik bilgisi ekranı vb.
S3: Görüş ve fiyatta büyük farklılıklar var mı?
A3: Evet. Piksel mesafesi ne kadar yakınsa, ekran daha net görülebilir ve fiyat nispeten yüksektir.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!