P4-8 Yapışkan Cam Şeffaf Esnek Film LED Ekran Yüksek Yeniden Yükleme Hızı 3840hz
Şeffaf Film LED Ekranı
,Yüksek yenilenme hızı Film LED Ekran
,Esnek Film LED Ekranı
P4-8 Yapışkan Cam Şeffaf Esnek Film LED Ekran Yüksek Yeniden Yükleme Hızı 3840hz
Açıklama:
Bu yumuşak film ekranı alışveriş merkezi reklam veya pencere camı için uygundur.T-PAPER serisi LED yapışkan filmi reklam etkisini en üst düzeye çıkarır ve reklam için geleneksel tabelaları ve panoları değiştirir..
Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Özellikleri:
Yeni Çağ ürünleri, iç cam duvarlar, mağazalar, alışveriş merkezleri ve kavisli yüzeyler için özel tasarım.Yer tasarrufu yaparken reklam avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için..
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film led paneli, kavisli cam duvara sığabilir.
- Yüksek Şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı Işık
Film 1000x500mm, sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- KALKIRMA BÖLÜMÜ
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Uygulama:

Satış öncesi hizmet:
- Proje çözümü tasarımı
- Proje teklifleri ve önerileri
- Projenin ayrıntıları zenginleştirme
- Dolap ve ekran düzeni
- Güç ve sinyal hesaplama ve şema
- Özel ürün, modül, PCB vb.
Sıkça sorulan sorular:
LED film ekranını camda nasıl sabitlersiniz?
1) Öncelikle pozisyonu işaretlemek için lazer fenerini kullanın
2) Panel düzenleme sırasını planlayın.
3) Camı temiz ve kuru tutun.
4) Paneldeki koruyucu filmi çıkarın.
5) Panel yapıştırın ve içine kabarcıklar sıkmak için rulo ile birkaç kez kazı
S2: Dış mekan versiyonu var mı?
Ürün tasarımı sınırları nedeniyle, şimdilik sadece yüksek parlaklıklı kapalı versiyonumuz var.
Güç kutusuyla donatılmış mı?
Güç kutusu led panelden ayrılabilir ya da entegre edilebilir.
D4. Nasıl bakım yapılır?
Panelli camdan çıkarın, 3M filmini çıkarın ve LED'i onarın.
S5: LED'i kesmek için herhangi bir gereklilik var mı?
Hayır, yok, boyutu birer birer keserek kontrol edebilirsin.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!