İç mekan P1.86 Fine Pixel Pitch LED Ekranı Yüksek Kontrast 800 Nits
P1.86 Fine Pixel Pitch LED Ekranı
,P1.86 Fine Pixel Pitch LED Ekranı
,İç mekanlarda ince piksellik ekranlar
İç mekan P1.86 Ultra-Fine Pixel Pitch LED Ekranı Yüksek Kontrast 800nits
Ürün Tanımı:
Fine Pixel Pitch LED Ekranı, ultra yüksek çözünürlüğe ve ultra ince piksel mesafesine ihtiyaç duyan müşteriler için mükemmel bir seçimdir.Tam ön erişim bakımı, 100.000 saatlik dayanıklılık ve HDMI, DVI, SDI, DP ve VGA ile uyumludur.ve ultra ince piksel tonlamalı LED ekran.
Özellikleri:
- Ürün Adı: Fine Pixel Pitch LED Ekranı
- Dayanıklılık: 100000 Saat
- Uyumluluk: HDMI, DVI, SDI, DP, VGA
- Piksel Pitch: 1.2/1.5/1.8/1.9
- Montaj: Duvara monte edilmiş/ yığılmış/ raflı
- Görme açısı: H140°, V140°
- Ultra Yüksek Tanımlı LED Ekranı
- Yüksek çözünürlüklü LED ekran
- Yüksek Kontrastlı LED Ekranı
Teknik parametreler:
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| Yüksek Performanslı Görüntüleme LED Ekranı | - Evet. |
| Ultra Yüksek Çözümlü LED Ekran | - Evet. |
| Ultra Yüksek Tanımlı LED Ekranı | - Evet. |
| Görme açısı | H140°, V140° |
| Kontrast oranı | 3000:1 |
| Kurulum | Duvara monte edilmiş/ yığılmış/ raflı |
| Ekran Tipi | LED |
| Uyumluluk | HDMI, DVI, SDI, DP, VGA |
| Renk sıcaklığı | 6000K Düzenlenebilir |
| Dayanıklılık | 100000 Saat |
| Parlaklık | 500-800 gece |
| Yenilenme Hızı | >3840Hz |
| Güç tüketimi | Max.: 600W, Ave.: 130W |
Uygulamalar:
Visual World's Fine Pixel Pitch LED Display (FP), ultra yüksek çözünürlüklü ve yüksek çözünürlüklü yeteneklere sahip devrimci bir ultra yüksek çözünürlüklü LED ekran.H140° ve V140° görüş açısı, ve hızlı yanıt süresi, çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçim haline getirir.FP LED ekranı CE sertifikalıEn az sipariş miktarı 1 metrekare ve kolay taşınması için kontrplak bir kasa ile sağlanır.Aylık 2300 metrekarelik tedarik kapasitesiyle, Visual World'in FP LED ekranı çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.
Özellik:
Özel Visual World FP Fine Pixel Pitch LED Ekranı CE, ROHS, EMC Sertifikası ile.
Özellikleri:
- Yüksek Performanslı Görüntüleme LED Ekranı
- Ultra Yüksek Çözümlü LED Ekran
- Yüksek hassasiyetli LED ekranı
- Kontrast oranı: 3000:1
- Görme açısı: H140°, V140°
- Montaj: Duvara monte edilmiş/ yığılmış/ raflı
- Piksel Pitch: 1.2/1.5/1.8/1.9
- Uyumluluk: HDMI, DVI, SDI, DP, VGA
En az sipariş miktarı: 1 metrekare
Fiyat: Makul
Paketleme Ayrıntıları: Plywood kesi
Teslim süresi: 12 iş günü
Ödeme Şartları: T/T
Tedarik Yeteneği: Ayda 2300 metrekare
Destek ve Hizmetler:
Fine Pixel Pitch LED Ekranı için Teknik Destek ve Hizmet
Profesyonel teknisyenler ekibimiz Fine Pixel Pitch LED Display için teknik destek sağlayabilir.ve zamanında ve verimli bir şekilde onarımlar.
Ayrıca cihazınızın sürekli bakım ve servisini de sağlayabiliriz.Ekibimiz herhangi bir sorunu veya endişenize cevap vermek için hazır..
Eğer herhangi bir sorunuz varsa veya cihazınızla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Ambalaj ve Nakliye:
Fine Pixel Pitch LED ekranının ambalajı ve gönderimi:
- Ürün köpükle kaplanmış bir karton kutuya paketlenir.
- Kutu, ekstra koruma için güçlü bir yapışkan bantla mühürlenecek.
- Kutu güvenilir bir kurye hizmeti ile gönderilecektir. İzleme numarası verilecektir.
Sıkça sorulan sorular:
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!