Alüminyum Dışarı Sabit LED Ekranı P4.81 IP65 Su geçirmez
Dışarıda sabit LED ekranı P4.81
,Dışarıda sabit LED ekran ekranı IP65
,Su geçirmez alüminyum LED ekran
Dış Mekan P4.81 Sabit LED Ekran Ön Servis IP65 Alüminyum Panel 1000x1000mm
Sabit led ekran, sabit bir konuma monte edilen led ekran anlamına gelir. Koşullara bağlı olarak iç ve dış mekan kurulumuna ayrılabilir. Hafiflik, toz önleme, su geçirmezlik, yüksek sıcaklık direnci, alev geciktiricilik, otomatik açma/kapama ve parlaklık kontrolü gibi güçlü özelliklere sahiptir. Visual World, en istikrarlı ve uzun hizmet ömrüne sahip dış mekan sabit kurulum led ekranlarını sunar.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
1. Su geçirmez panel
2. Tam ön servis
3. Yüksek parlaklık
4. Hızlı ısı dağılımı
5. Hızlı kurulum
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | FS-Dış Mekan |
| Piksel Aralığı: | 4.81 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 1000x1000 mm |
| Kabin Çözünürlüğü: | 208*208 piksel |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 52*52 piksel |
| Modül Adedi/kabin: | 4x4=16 adet |
| Piksel Yoğunluğu: | 43264 nokta/m² |
| Kabin Ağırlığı: | 30 kg |
| Kabin Malzemesi: | Alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/7 |
| Parlaklık: | 5500 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
ÖZELLİKLER
Dış mekan her türlü hava koşulunda kurulum ortamında, kalite ve kurulum için gereksinimler iç mekan led ekrandan çok daha yüksektir. En popüler sahneler arasında dış mekan led reklam panosu, otoyol reklam panosu, alışveriş merkezlerinin ve süpermarketlerin dış cepheleri için büyük reklam led panoları bulunur. Visual World FS-dış mekan serisi led ekranlar, dış mekan koşullarını karşılamak üzere üretilmiştir ve aynı zamanda en yaygın ve yaygın olarak kullanılan dış mekan ekranıdır.
1. SU GEÇİRMEZ
Dış mekan kullanımı için IP65 koruma seviyesine sahip dayanıklı, su geçirmez, hızlı ısı dağılımlı alüminyum kabin.
2. ÖN SERVİS
Kabin ve modül, teknisyenlerin zahmetsizce ön bakım yapmasına olanak tanıyan uyumlu ön kilit tasarımına sahiptir.
3. YÜKSEK PARLAKLIK
Özel modül PCB ve belirlenmiş güç kaynağı, 6000 nit'e kadar parlaklık sağlar.
4. HIZLI ISI DAĞILIMI
Isı dağılımını hızlandırmak için kabin içine fanlar takılması. Led ekranın ömrünü uzatır.
5. HIZLI KURULUM
Basit dahili kablo bağlantıları ve konumlandırma pimleri, hızlı ve kolay kurulum.
UYGULAMA ALANI
Dış mekan yaratıcı modelleme
Bina girişi
Park girişi
Yüzme havuzu
Cadde reklam panosu
Otoyol reklam panosu
Motel
Eğlence parkları
AKSESUARLAR
Colorlight video işlemcisi
Güç kaynağı
Alıcı kartı
Metal bağlantı plakası
Vidalar
Modül güç kablosu
Modül emniyet halatı
Düz kablo
modül maskesi
modül kabuğu
Su geçirmez kauçuk halka
Su geçirmez sinyal konektörü
Su geçirmez güç konektörü
Işık sensörü
DURUM

SSS
S1. Visual World kimdir?
Müşterilerin gereksinimlerine göre özelleştirilmiş LED ekranlar sağlayan, Shenzhen Çin'de kurulmuş bir led endüstrisi öncü üreticisiyiz. Ekibimiz, LED endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahip üreticiler, tasarımcılar ve mühendislerden oluşmaktadır. OEM ve ODM LED ekran konusunda uzmanız. Ayrıca yeni ve yenilikçi ürünlerin yanı sıra zarif ve sofistike tasarımlara da tutkuyla bağlıyız.
S2. Neden Visual World'ü seçmelisiniz?
-20000 metrekareden fazla fabrika alanı
-Eksiksiz üretim ekipmanı: SMT makineleri, sıcaklık fırınları, LED ölü piksel dedektörleri, vida sabitleme makineleri, paketleme makineleri, yaşlandırma rafları, montaj hatları, sıcaklık darbesi, titreşim, su geçirmezlik, tuz püskürtme test makineleri gibi farklı test makineleri.
-20 yıldan fazla endüstri deneyimine sahip kıdemli satış ve teknik ekipler
-Zengin proje deneyimleri, dünyanın dört bir yanından yüzlerce vaka
-Ürün sertifikası: CE, ROHS, EMC, LVD, ETL, FCC
-7/24 çevrimiçi teknik destek
S3. Bu model için hangi led markasını kullanıyorsunuz?
Bu led ekran için istikrarlı kalite ve daha uzun ömür sağlayan NationStar SMD LED kullanıyoruz.
S4. Yağmur altında çalışacak mı?
Evet, kabin IP65'tir ve farklı hava koşullarında dışarıda çalışabilir.
S5. 120 metrekare için teslim süresi nedir?
Teslim süresi, sipariş onayından sonra 20 gün olacaktır. Süre, siparişlerin durumuna göre değişebilir.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!