Kapalı P4 Sabit LED Ekran Ön Hizmet Çelik Dolabı 960x960mm
Çelik dolap içi sabit LED ekranı
,960x960mm İç mekan sabit LED ekranı
,Ön Hizmet Kapalı Sabit LED Ekranı
Kapalı Alan P4 Sabit LED Ekran Ön Servis Çelik Kabin 960x960mm
Rekabetçi sabit kurulum pazarı nedeniyle, ürün işlevini ve güvenliğini koruyarak gereksiz bileşenleri ve malzemeleri optimize ederek ürün maliyetlerini en aza indiriyoruz, böylece maliyet kontrolü sağlıyor ve malzeme kullanımını iyileştiriyoruz. Basit çelik kabin, hızlı kilitlere sahip hafif bir kabine sahiptir ve verimli bir kurulum işi sağlar.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
1. Basit kabin
2. Ön servis
3. Kaliteli LED
4. Hızlı kurulum
5. Yüksek yenileme hızı
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | FS |
| Piksel Aralığı: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD2020 |
| Kabin Boyutu: | 960x960 mm |
| Kabin Çözünürlüğü: | 240*240 piksel |
| Modül Boyutu: | 320x320 mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 80*80 piksel |
| Modül Adedi/kabin: | 3x3=9 adet |
| Piksel Yoğunluğu: | 62500 nokta/m² |
| Kabin Ağırlığı: | 23 kg |
| Kabin Malzemesi: | Çelik |
| Sürüş Tipi: | 1/20 |
| Parlaklık: | 600-1000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Kapalı Alan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP20 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma/İstifleme |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+50℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
ÖZELLİKLER
FS serisi P4 led panel, ön servis led ekran projeleri için üretilmiştir. Led modülü önden mıknatıslarla sabitlenir. 960x960mm kabin sadece 23 kg ağırlığındadır, bu da kurulumu hızlı ve kolay hale getirir. Bakım gerektiğinde, modülleri önden çıkarmak için vakumlu emme aleti kullanın, ardından güç kaynağına ve alıcı karta ulaşın.
1. BASİT KABİN
Bu panel, yapı maliyetini optimize etmek ve ağırlığı azaltmak için arka kapısı olmayan bir çelik çerçevedir.
2. ÖN SERVİS
Led modülünü, kabloları ve diğer bileşenleri kolayca kontrol etmek için modülü önden vakum aletleriyle çıkarın.
3. KALİTELİ LED
Ekranın kararlı, daha az ölü piksel ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için yepyeni Nationstar led'i kullanıyoruz.
4. HIZLI KURULUM
Çelik kabin, hızlı kilitler ve konumlandırma pimleri ile donatılmıştır. Sadece kabinleri pimlerle istifleyin ve kilitleyin. Hafiflik, tüm kurulumu zahmetsiz hale getirir.
5. YÜKSEK YENİLEME HIZI
Cep telefonu veya kamera ile çekim yaparken, 3840Hz veya üzeri yenileme hızı, moire ve titreme olmadan daha iyi bir görüntü sağlar.
UYGULAMA ALANI
Spor stadyumu
Ticari uygulamalar
Banka menkul kıymetleri
Rıhtım alışveriş merkezi
Trafik istasyonu
AKSESUARLAR
Colorlight / Novastar led kontrolcü
Güç kaynağı
Alıcı kart
Sinyal kablosu
Güç kablosu
Metal konnektör
Vidalar ve tornavidalar
Modül maskesi
Led'ler ve IC'ler
DAVA

SATIŞ SONRASI HİZMET
-Üretim süreci denetimi
-Denetim ve eskime hizmeti
-Video içeriği özelleştirmesi
-Kargo paketi tahmini
-Teslimat maliyeti danışmanlığı
-Nakliye düzenlemesi
SSS
S1. Neden Visual World'ü seçmelisiniz?
-20000 metrekareden fazla fabrika alanı
-Eksiksiz üretim ekipmanı: SMT makineleri, sıcaklık fırınları, LED ölü piksel dedektörleri, vida sabitleme makineleri, paketleme makineleri, eskime rafları, montaj hatları, sıcaklık darbesi, titreşim, su geçirmezlik, tuz püskürtme test makineleri gibi farklı test makineleri.
-20 yıldan fazla sektör deneyimine sahip kıdemli satış ve teknik ekipler
-Zengin proje deneyimleri, dünyanın dört bir yanından yüzlerce vaka
-Ürün sertifikası: CE, ROHS, EMC, LVD, ETL, FCC
-7/24 çevrimiçi teknik destek
S2. Bu model için hangi led markasını kullanıyorsunuz?
Bu led ekran için istikrarlı kalite ve daha uzun ömür sağlayan NationStar SMD LED kullanıyoruz.
S3. Novastar kontrolcü ile sahada yapılandırma nasıl yapılır?
Endişelenmeyin! Eskime testi yaparken yapılandırmayı tamamlayacağız. Ardından yapılandırma verileri, gönderiyle birlikte size gönderilecek bir u-disk'e kaydedilecektir. Gönderiyi aldığınızda, sadece kablolamayı yapmanız ve sizin için hazırladığımız yazılım kullanım kılavuzunu izlemeniz yeterlidir. Veya ekranı yakmak için bilgisayarı uzaktan kontrol edebiliriz.
S4. 50 metrekare için teslim süresi nedir?
Teslim süresi, %30 depozito alındıktan sonra 20 gün olacaktır. Süre, sipariş durumuna göre değişebilir.
S5. Bu ürün için garanti nedir, 5 yıl mı?
Varsayılan garanti 2 yıldır. 5 yıl için maliyet ayarlanacaktır.